2 ks ochranného krytu na kreditní karty proti zneužití

Bojíte se poslední dobou tolik oblíbené moderní technologie NFC, která mimo jiné slouží pro bezkontaktní platby? Vložením karty do stíněného obalu zabráníte bezdrátovému přečtení osobních dat z bezkontaktní platební karty.
79 Kč
původní cena
119 Kč
dosud zakoupeno
51 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 3 lidi.
Platnost voucheru:
do 28. 2. 2017

Stejně jako se bleskovou rychlostí vyvíjejí technologie, i zloději všemožně vylepšují své metody – dokážou vám totiž ukrást data z platební karty, i když ji máte „bezpečně“ schovanou v peněžence nebo v kapse.

 

 

Nejen platební terminál, ale i mobilní telefon vybavený NFC čtečkou a speciálním softwarem může číst data z vaší karty. Při platbě bezkontaktní kartou do určité částky není vyžadován PIN kód ani váš podpis.

 

Jak ale svou kartu chránit? Jednoduše ji vložte do bezpečnostního stínícího obalu. Obaly jsou vyrobeny ze speciální slitiny, která znemožní komunikaci s bezkontaktní kartou po dobu, kdy je karta vložena v obalu.

 

 

Funkci obalu zamezující komunikaci s bezkontaktní kartou můžete vyzkoušet kdekoli v obchodě nebo mobilním telefonem vybaveným NFC  čtecím zařízením a patřičným softwarem.

 

Obal je určený pro všechny bezkontaktní platební karty standardního formátu o velikosti 85,6x54 mm (v ČR používané bezkontaktní platební karty). Materiál ochranné folie je pružný a odolný vůči poškození a vlhkosti.

 
Jak voucher uplatnit?

  1. Zakupte voucher v horní části stránky.
  2. Poté voucher uplatněte u dodavatele na e-mailu info@coolmall.eu.
  3. Uveďte své dodací údaje a kód voucheru.
  4. Zboží vám bude doručeno do 5 kalendářních dnů od objednání u dodavatele.
  5. Poštovné je již zahrnuto v ceně.

Kde voucher uplatnit?

Telefon: +420 775 077 077
E-mail: info@coolmall.eu

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít