3–6denní wellness pobyt s polopenzí v Krušných horách pro 2

Zažíváte-li poslední dobou krušné časy, utečte od problémů do klidného údolí Krušných hor. Čeká vás whirlpool vana, sauna či možnost hlídání vašich ratolestí. Vybrat si můžete i variantu, která zahrnuje pobyt nejen pro vás, ale i pro 1 dítě do 15 let.
od 1 499 Kč
původní cena
2 940 Kč
dosud zakoupeno
313 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 1 člověk.
Platnost voucheru:
do 30. 4. 2017
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00

Vypravte se na parádní dovolenou do Jáchymova, který vám kromě jedinečné krušnohorské přírody nabídne výjimečný pobyt s bohatou polopenzí v penzionu Pod Lanovkou. Právě zde strávíte několik dní plných odpočinku i naprostého uvolnění.

 

 

„Oáza klidu“ – to jsou slova, která přesně charakterizují prostředí, v němž se areál nachází. Ubytováni zde budete v pokoji s vlastním sociálním zařízením

 

 

V rodinné restauraci si pochutnáte na bohatých bufetových snídaních. Den potom zakončíte večeří podávanou formou výběru z jídelního lístku.

 

 

A aby byl odpočinek úplný, budete si v rámci balíčku celou hodinu hovět ve whirlpool vaně a další hodinu také v sauně.

 

 

Přímo v areálu penzionu je k dispozici tenisový kurt, volejbalové hřiště, zahradní šachy, pétanque, stolní tenis, kulečník a také minigolf. Vašim ratolestem zase rozzáří oči dětský koutek. Navíc máte možnost neomezeně využít hlídaní dětí.

 

 

Penzion si můžete blíže prohlédnout v následujícím krátkém videu

 

 

 

Tipy na výlety

 

Lázně Jáchymov (penzion se nachází přímo ve městě)

Lázně Jáchymov jsou jediné radonové lázně v České republice. Město je proslulé unikátní lázeňskou léčbou a také svou bohatou hornickou historií. Prameny obsahují nejvyšší množství léčebného radonu na 1 litr vody na celém světě. Díky léčivým účinkům radonové vody se zde výborně daří léčbě nemocí pohybového aparátu, různých poúrazových stavů nebo také nemocí nervového systému.

 

 

 

Oberwiesenthal (10 km)

Pokud vás lákají i zahraniční lázeňská města, jen kousek to budete mít do německého Oberwiesenthalu, kde najdete například plavecké bazény. Svézt se zde můžete historickým poštovním dostavníkem a lákavá je také jízda parní úzkokolejkou spojující Oberwiesenthal a Cranzahl.

 

 

 

Karlovy Vary (23 km)

Nádherné vyhlídky, galerie, termální minerální prameny a fascinující architektura… To vše a mnohem víc jsou naše nejznámější lázně. Nejvydatnější pramen Vřídlo tryská až do výše 15 metrů. Pokud to budete mít alespoň částečně cestou, rozhodně byste neměli vynechat procházku po místních romantických kolonádách.

 

 

  • Chcete se podívat na nová místa? Přečtěte si další TOP tipy na výlety v této oblasti.
  • A pokud si s sebou chcete připravit lahodnou svačinu, na našem blogu naleznete inspiraci.

 

 

  • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v penzionu.
  • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek daného podniku.

Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Penzion Pod Lanovkou

K lanovce 397/53
Jáchymov
362 51

Telefon: +420 725 985 206
E-mail: info@podlanovkou.cz

Zvětšit mapu

Mapa Zažíváte-li poslední dobou krušné časy, utečte od problémů do klidného údolí Krušných hor. Čeká vás whirlpool vana, sauna či možnost hlídání vašich ratolestí. Vybrat si můžete i variantu, která zahrnuje pobyt nejen pro vás, ale i pro 1 dítě do 15 let.

Diskuze

V diskuzi se nachází 28 příspěvků. Chcete se o nabídce dozvědět více? Nebojte se nás zeptat.

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít