pepa.cz
váš známý přes slevy

Pepa

Vyzdobte si ložnici, dětský pokoj či obývák krásnými samolepkami. Váš domov bude jedinečný a zářit optimismem. 3D tapety jsou samolepicí vinylové fólie, které jsou vhodné pro jakýkoliv hladký povrch od stěn přes sklo nebo dveře. Snadno se odstraňují bez použití jakéhokoliv nářadí a bez poškození stěny nebo jiného povrchu. Po odstranění nezanechávají lepidlo ani stopu.


Dekorační vinylové polepy do interiéru

 

Ptáčci na stromě, srdíčko, pampelišku, abstraktní obrázky a mnoho dalšího. Na výběr máte široké množství krásných samolepek. Stačí si vybrat vaši oblíbenou a nalepit na vhodné místo. Orientační velikosti samolepek: M 120x100 cm, L 150x120 cm, XXL 200x180 cm. Konkrétní velikosti jsou specifikované na stránkáh eshopu při každé samolepce. Jednotlivé grafiky jsou v limitovaném množství.

 

Dekorační vinylové polepy do interiéru


Samolepky jsou vyrobeny z bezpečné recyklovatelné vinylové fólie šetrné k životnímu prostředí a hlavně ke stěně. 3D tapety jsou vytištěny na svitek papírového podkladu s nahuštěnými předřezanými částmi. Produktové obrázky jsou ilustrační. 3D tapety jsou hotové produkty, není nutné čekat na výrobu. Jsou vyhotoveny 4-barevným HQ offsetovým tiskem s ochranným krytím barev UV filmem.

 

Dekorační vinylové polepy do interiéruVŠECHNY SLEVY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace