Nástěnné kalendáře s vlastními fotografiemi – 13 listů

Pověšte svou rodinu na hřebík a to rovnou i se všemi domácími mazlíčky a celou dovolenou u moře. Samozřejmě je řeč o fotografiích, které budou zdobit váš nástěnný kalendář. Je ideálním dárkem, který udělá radost vašemu blízkému.
od 149 Kč
původní cena
299 Kč
dosud zakoupeno
354 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 5 lidí.
Platnost voucheru:
do 28. 2. 2017
* Pro dodání do Vánoc je nutné objednat před 8. 12. 2016.

Proč si kupovat kalendář s cizími psy či květinami, které vypěstoval někdo jiný, když si můžete vytvořit kalendář ze svých vlastních fotek. Místnost tak budou zdobit pouze známé tváře a místa, na která máte hezké vzpomínky.

 

 

Třináctilistový kalendář obsahuje 12 listů měsíců + 1 úvodní stránku. Tyto kalendáře jsou k dispozici ve kvalitním digitálním tisku a dvou velikostech: A4 (21x30 cm) a A3 (30x40 cm). Digitální tisk probíhá pomocí speciální laserové tiskárny na lesklý křídový papír o gramáži 250 g/m2

 

 

Při sestavování nejprve vyberte velikost kalendáře. Do titulku na úvodní straně vepište také rok. Pro zjednodušení tvorby stačí vybrat vzhled ze vzorů a nakonec nahrát 13 fotek. Soubory se nahrávají na každý list zvlášť. Pro doladění designu jsou v nabídce tři barvy kovových vazeb. Pokud si chcete s kalendářem opravdu „pohrát“ lze barevně odlišit jednotlivé dny, které jsou pro vás významné.

 

 

V naší nabídce nyní najdete další druhy fotoproduktů, na kterých můžete své oblíbené fotografie zvěčnit.

 
Jak voucher uplatnit?

  1. Zakupte voucher v horní části stránky.
  2. Poté voucher uplatněte u poskytovatele na webu: https://goo.gl/IvADpQ, kde vyberte požadovaný formát, digitální tisk a orientaci kalendáře.
  3. Pod výpisem měsíců si můžete zvolit šablonu, pozadí, písmo, barvu textu a kliknutím na „Přiložit foto“ nahrajete svou fotografii. Tímto způsobem pokračujte u každého listu.
  4. Po vytvoření všech listů pokračujte v objednávce. V dalším kroku zvolte na základě zakoupeného voucheru osobní odběr nebo dopravu „Česká pošta“. (Uvedenou cenu ignorujte.)
  5. V dalším kroku objednávky zvolte pole „Pokračovat bez registrace“ a v prvním poli vepište kód vašeho voucheru. Do dalších polí vepište své kontaktní údaje.
  6. Zboží vám bude doručeno do 14 kalendářních dnů od objednání u dodavatele.
  7. Poštovné je již zahrnuto v ceně. (3. a 4. varianta)
  8. Osobní odběr je možný v jakékoliv prodejně AZ FOTO. (1. a 2. varianta)
  9. Pro dodání do Vánoc je nutné objednat před 8. 12. 2016.

Kde voucher uplatnit?

Telefon: +420 542 218 064
E-mail: azfoto@azfoto.cz

Diskuze

V diskuzi se nachází 2 příspěvky. Chcete se o nabídce dozvědět více? Nebojte se nás zeptat.

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít