Pepa.cz


Je nám líto, ale nabídka "Online testy osobnosti " již není aktuální.

Vybrali jsme pro vás jiné oblíbené slevy na Služby:

60 %
Venku je zima, jako když praští a vaše děti si nemají kde hrát? Vezměte je do báječného dětského světa, kde na ně čeká množství prolézaček, klouzaček a různých atrakcí! Vstup je na celý den!
Zobrazit detail
Celodenní vstup do světa Lvíček v Plzni mapka
Celodenní vstup do úžasného dětského světa Lvíček v Plzni

Celodenní vstup do světa Lvíček v Plzni

79 Kč
původní cena 199 Kč
9h 23min
1854x
85 %
Trápí vás nežádoucí chloupky? Zasaďte jim rozhodující ránu! S IPL depilací rtu nebo brady ve studiu Charme dáte otravným chloupkům sbohem.
Zobrazit detail
IPL depilace - ret nebo brada v Praze mapka
IPL depilace - ret nebo brada ve studiu Charme v Praze

IPL depilace - ret nebo brada v Praze

99 Kč
původní cena 650 Kč
9h 23min
52x
70 %
Dokonale bronzovou pokožku si můžete dopřát ještě dlouho po návratu z dovolené a dokonce za fantastickou cenu. S touto přenosnou roční permanentkou do solária se vám to povede raz dva.
Zobrazit detail
Permanentka do solária Ergoline mapka
Přenosná permanentka do solária Ergoline

Permanentka do solária Ergoline

od 299 Kč
původní cena 1 000 Kč
9h 23min
910x
65 %
Zažijte příjemnou relaxaci a vzrušení. Přesně to vám poskytne tantrická masáž. A tu nejlepší si užijete v salónu Tantraland v Praze! Na výběr je varianta pro muže nebo pro ženy.
Zobrazit detail
Tantrická masáž pro muže i ženy v Praze mapka
Tantricko-relaxační masáž pro muže i ženy v Praze

Tantrická masáž pro muže i ženy v Praze

699 Kč
původní cena 1 999 Kč
33h 23min
29x
56 %
Toužíte po tom vychutnat si s partnerem společné chvilky nerušené relaxace? Žádný problém! V hotelu Marie-Luisa je pro vás na celé dvě hodiny připravena privátní vířivka a sauna.
Zobrazit detail
Privátní relaxace pro dva v Praze mapka
Privátní sauna a vířivka pro dva na 2 hodiny v Praze

Privátní relaxace pro dva v Praze

399 Kč
původní cena 900 Kč
33h 23min
355x
50 %
Milujete pobyt v horké sauně, ale zároveň nedáte dopustit na své soukromí? Pak pro vás máme ideální řešení - vyzkoušejte privátní saunu, kterou si můžete vychutnat jen s vaším partnerem. V Oasis city v Praze!
Zobrazit detail
Privátní relaxace pro 2 v centru Prahy mapka
Privátní sauna na 60 minut a ledová sprcha v Praze

Privátní relaxace pro 2 v centru Prahy

249 Kč
původní cena 500 Kč
9h 23min
77x
51 %
Udělejte vašim ratolestem radost tímto nevšedním zážitkem. Vydejte se s nimi do tradiční Krejčovské chaloupky a knoflíkárny v Šestajovicích u Prahy. Čeká tam na ně totiž odlévání knoflíků, ozdob do vlasů nebo přívěsků na klíče.
Zobrazit detail
Návštěva knoflíkárny včetně odlévání mapka
Návštěva knoflíkárny včetně odlévání pro 1 osobu

Návštěva knoflíkárny včetně odlévání

49 Kč
původní cena 100 Kč
33h 23min
442x
87 %
Novinka v oblasti dentální hygieny - šetrné a účinné bělení zubů francouzským neperoxidovým gelem s jahodovou příchutí a nanočásticemi stříbra pro ještě větší účinek. Dopřejte si krásný úsměv, který k dokonalému vzhledu zkrátka patří a zvýší vám sebevědomí.
Zobrazit detail
Profesionální bělení zubů v Praze mapka
Profesionální bělení zubů laserovým LED světlem v Praze

Profesionální bělení zubů v Praze

399 Kč
původní cena 2 990 Kč
9h 23min
71x
84 %
Přemýšlíte, jak oživit váš vzhled? A co takhle nový melír? V pražském Salonu de parfaite se o vaše vlasy postarají profesionálové a navíc vás čeká také hloubková regenerace keratinem za studena.
Zobrazit detail
Melír s hloubkovou regenerací v Praze mapka
Melír s hloubkovou regenerací v pražském Salonu de parfaite

Melír s hloubkovou regenerací v Praze

499 Kč
původní cena 3 200 Kč
9h 23min
76x
40 %
Vyzkoušejte si alespoň na chvíli, jaké to je vidět svět z ptačí perspektivy. Odhoďte zábrany, usedněte do letounu a zažijte pilotování letadla na vlastní kůži se vším všudy.
Zobrazit detail
Pilotem na zkoušku na 20 minut mapka
Pilotem na zkoušku v letecké škole Sky Academy v Příbrami

Pilotem na zkoušku na 20 minut

999 Kč
původní cena 1 665 Kč
9h 23min
64x

Online testy osobnosti

Chcete lépe poznat sami sebe, odhalit příčiny neshod při jednání s ostatními, vylepšit komunikaci s vaším okolím? Otestujte se! Pepa vám přináší 4 druhy psychologických testů, se zaměřením na různé oblasti vaší osobnosti.
45 %
45 %
49 Kč
současná cena
89 Kč
původní cena
Sleva skončila
1. 7. 2013
Zobrazit podobné slevy


Popis nabídky

Platnost voucheru: do 31. 8. 2013
 • Ušetříte 40 Kč
 • Online testy osobnosti
 • Na výběr ze 4 variant
 • Výsledek dostanete e-mailem zdarma
 • Poznáte lépe sami sebe

Proč se často chováme jinak o samotě a jinak mezi lidmi? Co způsobuje, že někteří lidé jsou snadno ovlivnitelní ostatními? Jak zjistit důležité povahové rysy člověka? A jak posoudit jeho psychické zdraví? Jak lze, kromě léků, člověku pomoci k pohodě a spokojenosti?

 

 

Na tyto a nekonečnou řadu dalších otázek se snaží nalézt kvalifikované odpovědi věda zvaná psychologie. Nad otázkami duše trávili lidé mnoho času odjakživa, ale jako samostatná vědní disciplína se psychologie objevila teprve koncem 19. století.

 

Psychologie se zabývá prožíváním (tedy vnitřními procesy) a chováním (což je projev vnitřních procesů navenek). Mnozí lidé mají tendenci ztotožňovat psychologii s poradenstvím a terapií.

.

 

TEST DUŠEVNÍCH PORUCH BITEPT

 • Počet škál: 18
 • Počet otázek: 110
 • Rozsah vyhodnocení: 2 strany A4
 • Čas potřebný na vyplnění cca: 20-30 minut
 • Doporučeno od věku: 18 let
 • Vhodné pro: podezření na duševní poruchu, psychický diskomfort, problematické vztahy
 • Bonusy: informace o nejčastějších duševních poruchách ke stažení (15 stran), výsledek na e-mail zdarma,

 

 

Tento psychologický, nebo spíše psychiatrický test, je ve zdejších zeměpisných šířkách ojedinělou záležitostí. Posuzujete přes stovku tvrzení a příznaků – zda je pociťujete nebo ne. Ve výsledku se pak dozvíte, zda případně netrpíte nějakou duševní poruchou.

 

Toto posouzení můžete následně upřesnit na základě rozsáhlého informačního materiálu, v němž jsou zmíněné poruchy psychiky popsané. Test je orientační, protože verdikt o stavu vaší psychiky může dát pouze lékař nebo klinický psycholog.

 

 

TEST EMOČNÍ INTELIGENCE – EQ TEST

 • Počet testovaných vlastností (škál): 7
 • Počet otázek: 92
 • Rozsah vyhodnocení: 1,5 strany A4
 • Čas potřebný na vyplnění cca: 30 minut
 • Doporučeno od věku: 18 let
 • Vhodné pro: veřejnost bez omezení; lidé s problémy v emocionální oblasti a mezilidských vztazích
 • Bonusy: výsledek na e-mail zdarma,

 

 

V EQ testu najdete mnoho různých typů úkolů – otázky, názory a rovněž úkoly z neverbální komunikace – řeči těla, což jsou samozřejmě ty nejoblíbenější položky. Emoční inteligence se často uvádí jako protipól klasické inteligence měřené IQ testy, ale spíš je to tak, že každý kvocient měří něco jiného – IQ spíše matematické a verbální schopnosti, zatímco EQ schopnost nakládat s emocemi a fungovat v mezilidských vztazích.

 

Člověk je emočně inteligentní tehdy, když se nenechá vláčet svými náladami a pocity, nýbrž když je dovede řídit, když není bezradný v sociálních situacích, nýbrž dokáže ovlivňovat dění kolem sebe včetně vztahů s druhými lidmi. S tím úzce souvisí schopnost uvažovat a jednat v souladu s morálními, resp. etickými pravidly.

 

Tento EQ test je velmi oblíbený; dá sice časově trochu zabrat, ale na druhou stranu člověka donutí zamyslet se nad sebou a nad mnoha možnostmi, jak řešit určité situace.

 

 

TEST VLASTNOSTÍ OSOBNOSTI ICAP

 • Počet testovaných vlastností (škál): 14
 • Počet otázek: 135
 • Rozsah vyhodnocení: 3 strany A4
 • Čas potřebný na vyplnění cca: 20-30 minut
 • Doporučeno od věku: 18 let
 • Vhodné pro: veřejnost bez omezení, při problémech se vztahy, v práci; dále příprava na psychologické testování uchazečů o práci u policie, psychotesty při adopci a pěstounské péči apod.
 • Bonusy: výsledek na e-mail zdarma,

 

 

V testu přidělujete body určitým větám podle toho, jestli a jak moc s nimi souhlasíte. Je to příklad typického psychologického dotazníku, s jakým se setkal nebo setká skoro každý, kdo potřeboval (potřebuje) psychologické vyšetření

 

Ve výsledku jsou jednotlivé vlastnosti popsané, včetně toho, jak se projevují. Vyhodnocení naznačuje problémy, které mohou příliš hodně nebo málo vyjádřené vlastnosti působit. Test je ale pouze orientační – nelze se na něj odvolávat u reálného psychologického vyšetření. Jen vám může naznačit, jaký výsledek můžete očekávat. Hlavní plus je, že si máte možnost zkusit, jak vypadá a jak se vyplňuje klasický psychologický test.

 

 

OSOBNOST MEZI LIDMI PESO

 • Počet testovaných vlastností (škál): 13
 • Počet otázek: 125
 • Rozsah vyhodnocení: 2 strany A4
 • Čas potřebný na vyplnění cca: 20-30 minut
 • Doporučeno od věku: 18 let
 • Vhodné pro: veřejnost bez omezení, při problémech se vztahy, v práci; psychotesty při adopci a pěstounské péči; dále příprava na psychologické testování uchazečů o práci u policie apod.
 • Bonusy: online testík „Jste dobrý psycholog – amatér?“ zdarma, výsledek na e-mail zdarma,

 

 

V testu přidělujete body určitým větám podle toho, jestli a jak moc s nimi souhlasíte. Tento dotazník je svým zaměřením výjimečný, protože testuje vlastnosti přímo související s mezilidskými vztahy. Přitom je to právě oblast sociálních vztahů, z níž pramení celá řada problémů i psychických poruch – klasicky je to škála neuróz (depresivní neuróza, sociální fobie, neurastenie aj.), dále poruchy nálady i poruchy chování.

 

Ve výsledku jsou jednotlivé vlastnosti popsané, včetně toho, jak se projevují. Vyhodnocení naznačuje problémy, které mohou příliš hodně nebo málo vyjádřené vlastnosti působit. Bonusový test „Jste dobrý psycholog-amatér?“ obsahuje sérii otázek z praktické psychologie – např. co znamenají jistá neverbální gesta, jak jednat s člověkem v depresi apod. Jejich zodpovězením se dozvíte, jestli nejste v zajetí neinformovanosti nebo mýtů.

 

 

Postup objednávky:

Zakupte voucher (v horní části stránky)

Na e-mail info@psyx.cz přepošlete svůj voucher. Následně obdržíte e-mailem kód pro aktivaci testu.