Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Byli jsme ve Vladimiru již 2x a velice se nám tam líbilo, do takového prostředí se musí každý rád vracet. Opravdu je tam krásně , toto prostředí musí dostat hodnocení nejvyšší.
Pavlína N., 29.9.2016
UBYTOVÁNÍ SUPER,DOBRÁ KUCHYNĚ,PŘÍJEMNÝ PERSONÁL,JESENÍK JE MOC PĚKNÉ MĚSTO A SPOUSTA TŮR PO OKOLÍ DOPORUČUJI.
Jiří Š., 29.9.2016
Líbilo se nám všechno, ubytování, strava, samotné město s památkami i nákupní možnosti v Třebíči. Městská doprava na vlakové nádraží fungovala přesně. Už jsme pobyt v Třebíči s Pepou cz. doporučili kamarádce.
Stanislava Z., 28.9.2016
Líbilo se nám vše. ubytování skromné, ale čisté. Sociálka na pokoji. jídlo výtečné. Také nám vyšlo počasí, takže pobyt byl bez chyby. dobrou náladu jsme si přivezli s sebou a s tou jsme také odjížděli. Po všech stránkách spokojení a doporučujeme všem známým i neznámým.
Zákaznice V. Ž., 28.9.2016
Ubytování, strava, prostředí hotelu a velmi milý zaměstnanci. Byli jsme letos 2x,super pobyt,všem doporučuji.
Libuše P., 28.9.2016
V Harmonii byla pohodička a klídek, personál příjemný,polopenze bohatě stačila a procedury bezvadné i jsme si dokoupily.
Zákaznice V.N., 28.9.2016
Pobyt plně splnil naše očekávání. Kdo není náročný a nepotřebuje kolem sebe luxus bude stejně spokojený jako my. Přes den jsme stejně byli pořád pryč a na odpočinek a přespání je penzion Alfa ideální.
Alena L., 27.9.2016
« 1 11 12 13 14 15 16 17 27 40 53 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít