Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Perfektní služby i personál, který dokáže udělat více než je jeho povinnost a pošle poštou na své náklady, zapomenuté šaty.Klobouk smekám před touto lidskostí!!!!!
Spokojená zákaznice, 5.1.2017
Rychlá komunikace, včasné dodání zboží, poskytnuté informace, zboží došlo v pořádku tak, jak mělo vypadat.
Zákaznice M., 5.1.2017
Veliká spokojenost s ubytování, s jídlem a hlavně s velice ochotným a milým personálem. Vše jsme si užili a všem budeme doporučovat.
Jitka C., 4.1.2017
Mohu všem doporučit,ubytování výborné,jídlo moc chutné,velká ochota zaměstnanců,silvestr byl super-program,hudba,občerstvení.
Nataša Č., 3.1.2017
úžasné to bylo!!!! personál, vlídnost, vstřícnost, pohoda, luxus, výborná cena, skvělý kuchař, nemluvě o úžasné obsluze,nic nebyl problém prostě doporučuji všemi deseti!!!!
Lada B., 3.1.2017
Úžasný dárek, koupila jsem jich pět a všem obdarovaným se moc líbil. Komunikace s obchodem i dodání OK. Doporučuji.
Zuzana R., 3.1.2017
Tento obchod rozhodně doporučuji! Vouchery jsme objednali 13 dní před Štědrým dnem a stejně stihli zboží v předstihu dodat! Doporučuji hrnečky se lžičkou. Jsou dražší, ale opravdu pěkné, kvalitní a i jako dárek vypadají moc hezky.
Šárka S., 2.1.2017
« 1 2 3 4 5 14 27 40 53 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít