Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Ochota a pomoc na infolince. Velice rychlé dodání,prostě vstřícnost ochota a výborná cena. Děkuji. K.
K., 16.8.2015
Zdravím, celkem jsme byli spokojeni, výborné jídlo, personál vstřícný, čisté pokoje. Vždy, když jedu s Vámi je to bez problému. Hezký den. Jana V.
Jana V., 14.8.2015
Dobrý den, chci vám poděkovat za zaslaný voucher,všechno bylo perfektně zajištěno ve smyslu nabídky. Byli jsme velice spokojeni. S pozdravem V.S.
Vojtěch S., 13.8.2015
Františkovy Lázně úžasné, hotel Melodie v centru, přesto na klidném místě, jídlo skvělé, personál příjemný, dovolená jak má být, vřele doporučuji.
Mirka T., 12.8.2015
Luxusní ubytování, skvělá kuchyně a velmi příjemná obsluha. Velmi chválím.
Eva D., 3.8.2015
Jsme s manželem velice spokojeni se vším, co se týká naší krátké dovolené s pobytem u pana Bárty v motelu Sosna týká. Pan Bárta je nesmírně úspěšný podnikatel, chová se k hostům ne jako podnikatel, ale jako člověk, je velice empatický a rád bez jakýchkoliv řečí podá pomocnou ruku. Jeho motel Sosna je oáza klidu a pohody, budeme se k němu rádi vracet.
Štěpánka J., 29.7.2015
Dobrý den, chtěl bych ocenit velmi pro klientsky orientovanou službu, kterou Pepa.cz nabízí, děkuji. Jsem přesvědčen, že jsem si vybral dobře a přes Pepa.cz jsem zakoupil několik voucherů v plné spokojenosti. Pepu.cz mohu všem doporučit. Ještě jednou děkuji.
Josef M., 23.7.2015
« 1 14 27 37 38 39 40 41 42 43 53 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít