Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Objednala jsem si zboží a jsem naprosto spokojená. Navíc komunikace u Pepy je vynikající.

Mohu jedině doporučit

Helena P., 20.6.2014

Dobrý den,

velmi mě překvapilo,jak rychle jste vyřídili moji žádost o vrácení financí za neuskutečněnou službu. Musím Vám poděkovat a vyseknout poklonu za příkladné jednání a přístup ke klientovi.V dnešní době to bohužel není tak obvyklé. Pokud budu chtít v budoucnu využít některý slevový portál,bude to určitě PEPA.CZ.Tímto Vaším jednáním jste si získali  moji náklonnost a důvěru. Také Váš slevový portál budu všem doporučovat.

Ještě jednou děkuji a zdravím celý tým PEPA.CZ

Milan T., 5.6.2014

Absolutně urgentní vyřízení mé reklamace. Nikdy jsem se s tak rychlým jednáním nesetkal.

 

Jaroslav K., 30.5.2014
« 1 14 27 40 50 51 52 53 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít