Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
1 x Nástřik opálení celého těla Profi Tan
Přivezli jste si z dovolené krásné, bronzové opálení a nyní jen smutně sledujete, jak bledne? Nezoufejte, Pepa tu má řešení – nástřik opálení celého těla Profi Tan!
Sleva skončila
04.10.2013
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 1. 12. 2013
  • Ušetříte 291 Kč
  • 1 x Nástřik opálení celého těla Profi Tan
  • Krásné opálení
  • Věrohodná barva
  • Žádné skvrny
  • Aplikace na jednu osobu trvá pouze několik minut
  • Sleva 25 % na další návštěvu

Chcete mít tělo krásně a přirozeně opálené? Nemáte ale čas se "vyvalovat" na sluníčku nebo se ze zdravotních důvodů slunci přímo vyhýbáte? Solárium pro vás není to pravé? Vyzkoušejte nejkvalitnější přírodní přípravek na trhu pro přirozeně krásné opálení!

 

1 x Nástřik opálení celého těla Profi Tan 

Účinná látka DHA, která je získávána z cukrové třtiny, reaguje s aminokyselinami ve vrchní vrstvě pokožky a dojde k přirozenému opálení. Nejedná se tedy o "barvení" pokožky, opálení vzniká přirozenou reakcí těla.

 

1 x Nástřik opálení celého těla Profi Tan 

Zapomeňte na slabiny dřívějších samoopalovacích systémů a přípravků, kdy výsledná barva působila často nevěrohodně. Opálení nové generace při zachování procedury vypadá velmi přirozeně, s věrohodnou barvou a beze skvrn. Na některých jedincích dokonce skryje určité nedostatky a vypadá tak i lépe, než pravé sluneční opálení. Mnoho klientů, kteří systém vyzkoušejí, se stávají stálými zákazníky.

 

1 x Nástřik opálení celého těla Profi Tan 

V současnosti je vědecky prokázána škodlivost solárií jak na zdraví (nebezpečí vzniku rakoviny kůže), tak estetická (stárnutí a ztráta elasticity pokožky). Zde můžete získat za zlomek investice do zařízení solária nový progresivní opalovací systém.

 

1 x Nástřik opálení celého těla Profi Tan

 

Tento systém je vhodný i pro děti a mladistvé, jelikož je nezátěžový pro organismus. Použití pro těhotné a kojící ženy nebo pro osoby s kožními chorobami doporučujeme konzultovat s lékařem.

 

1 x Nástřik opálení celého těla Profi Tan 

Aplikace na jednu osobu trvá pouze několik minut. Před samotným nástřikem je nutné, aby si klient předem doma provedl peeling pokožky. Po nástřiku je pak třeba zachovat ochrannou lhůtu 5-8 hodin bez sportování či nadměrného pocení. Samotné opálení vydrží běžně 6-8 dnů, při následné péči (hydrataci pokožky) lze docílit i 10-14 dnů. Opálení bledne pozvolna, stejně jako klasické opálení.