Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
10 kusů růžových růží Wham o délce 50 cm včetně výživy
Růže z lásky, růže pro radost, růže k narozeninám, růže jen tak. S kyticí růží od vás se přítelkyně změní v princeznu, maminka v královnu, kamarádka se šťastně rozesměje a dcerka se s nimi roztančí po pokoji. Balení obsahuje 10 kusů růžových růží Wham, které jsou dováženy přímo z holandské burzy.
Sleva skončila
17.08.2015
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 31. 8. 2015
  • Ušetříte 66 Kč
  • 2x výživa pro řezané květiny
  • Možnost připojení přáníčka pro obdarovaného
  • Možnost dárkového balení
  • Délka růže: 50 cm
  • 10 kusů v balení
  • Růžové růže Wham

Dodací lhůty

Zboží vám bude doručeno do 3 kalendářních dnů od objednání u dodavatele.

Cena za dopravu

Poštovné činí 95 Kč a bude přičteno k ceně voucheru.

Deset růžových růží. Desetkrát krása, radost a pocit výjimečnosti. Kytice, která okouzlí obdarovanou či obdarovaného, dárek, který potěší, pozornost, která dojme (potvrdilo 10 z 10 kurýrů).

 

10 kusů růžových růží Wham o délce 50 cm včetně výživy

 

Růže Wham působí velkolepě. Jemná růžová barva sametových okvětních lístků, veliké květy a pevné elegantní stonky ji právem řadí mezi růže vyšší třídy. Tato velkokvětá řezaná růže se pěstuje v Nizozemsku, Keni a Etiopii. Nakvétá do působivé velikosti plného květu. Zdravá a čerstvá růže vám při správné péči vydrží ve váze minimálně 10 dní!

 

10 kusů růžových růží Wham o délce 50 cm včetně výživy

 

Podle pěstitelů mají holandské růže krásné listy po celém stonku a jejich kvalita je nejvyšší v letním období. Růže jsou dováženy přímo z burzy květin z Holandska a ze skleníků pěstitelů. Jedná se tedy o skutečně čerstvé květiny, kterými potěšíte druhé, ale i sami sebe. Součástí balení je také 2x výživa pro řezané květiny.

 

10 kusů růžových růží Wham o délce 50 cm včetně výživy

 

Růže jsou rozváženy chlazenými a termoizolovanými vozy a vy máte tudíž záruku, že obdržíte pouze nejvyšší kvalitu. S květinami nikdo nemanipuluje a jsou baleny až den před dodáním, proto nejsou poškozené či nakvetlé. Objednat můžete i dárkové balení s věnováním. Obdarované či obdarovanému bude ráno zavoláno, že obdrží dárek, ale víc se neprozradí. Vy pak obdržíte zprávu, že se překvapení podařilo.

 

10 kusů růžových růží Wham o délce 50 cm včetně výživy