Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
10 kusů sazenic indiánské borůvky mezi 30 a 50 cm
Bio ovoce bez chemikálií? Zasaďte si vlastní! Ozdobte si svou zahradu, dvůr či okolí domu tímto exkluzivním živým plotem. Indiánská borůvka vám zkrášlí venkovní prostor a k tomu si zdravě pochutnáte.
Sleva skončila
13.05.2014
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 30. 5. 2014
  • Ušetříte 350 Kč
  • Indiánská borůvka
  • 10 kusů sazenic
  • Velikost: 30 - 50 cm

Dodací lhůty

Zboží vám bude dodáno do 10 kalendářních dnů od uplatnění voucheru u dodavatele.

Cena za dopravu

Poštovné činí 200 Kč a přičte se automaticky k ceně voucheru.

Vyzkoušejte, jaké to je, mít na zahradě jedlý živý plot - Muchovník lamarckův, Amelanchier lamarckii, ze kterého získáte parádní bio ovoce bez chemikálií, ovoce plné delikátní chutě. V každém ročním období má krásné dekorativní listí. Je to zaručená bomba vitamínů a minerálních látek během celého roku.

 

10 kusů sazenic indiánské borůvky mezi 30 a 50 cm

 

Je to nenáročná rostlina vyžadující málo ošetřování. Dobře snáší většinu druhů půdy, ale nejlépe se jí daří ve vlhké půdě s dobrou schopností propouštění vody a na slunném místě. Toleruje mráz až do mínus 38 stupňů. Listnatý keř s maximální výškou 3-4 metry si dokážete libovolně sestříhat podle vašich přání na výšku vašeho plotu.

 

10 kusů sazenic indiánské borůvky mezi 30 a 50 cm

 

Plody jsou elixírem zdraví - jsou plné vitamínů a minerálů, mimo jiné obsahují antioxidanty. Hrají roli v prevenci mnoha nemocí i rakoviny a také odbourávají nadměrný cholesterol.