Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
10 lekcí cvičení na stolech Slender You po 60 minutách
Vyzkoušejte toto efektivní cvičení, které vám dopomůže k pevnému a pružnému tělu, zvýší metabolickou aktivitu a zajistí blahodárný relaxační účinek. Je vhodné pro všechny bez ohledu na věk či váhu.
Sleva skončila
11.04.2014
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 30. 5. 2014
Hodnocení nabídky Více informací

4,2 / 5

Hodnotilo 42 zákazníků
 • Petra Fudali
  20.07.2015
  Jak jsem již psala v předešlém dotazníku, vouchery mi propadly, protože studio změnilo majitele a nikdo mě o tom neinforoval a nebyla již možnost…
 • Petra Fudali
  20.07.2015
  Jednak to byl přístup jedné zaměstnankyně k zákazníkům a taky, že tato firma skončila a převzala ji jiná společnost, nikdo mě neinformoval a vouchery…
10 lekcí cvičení na stolech Slender You 4.2 42 489
 • Ušetříte 811 Kč
 • Zpevní a zeštíhlí postavu
 • Odstraní celulitidu
 • Pomáhá proti bolesti v zádech a kloubech
 • Zlepší prokrvení těla
 • Sleva 25 % na další návštěvu

Koncepce Slender You je šest originálních amerických stolů poháněných elektromotory. Cvičení na stolech Slender You nahrazuje klasické cvičení na podlaze a je srovnatelné s vodní gymnastikou. Jedna hodina odpovídá 6 hodinám standardního cvičení.

 

10 lekcí cvičení na stolech Slender You po 60 minutách

 

Cvičení probíhá tak, že postupně ležíte na jednom ze šesti stolů a vaše tělo je procvičováno po dobu 10 minut na každém ze stolů. Každý stůl pohybuje určitou částí vašeho těla, a tak ji procvičuje. V krátké době tak zpevníte postavu a zlepšíte tělesnou kondici.

 

10 lekcí cvičení na stolech Slender You po 60 minutách 

Na stolech Slender You se neunavíte ke svalové horečce, zpotíte se lehce a zvolna a hlavně nebudete následně cítit svalové bolesti - stoly cvičí s vámi.

 

Cvičení má rehabilitační, redukční, posilovací, relaxační a mobilizační účinky. Trénink pro pohybově omezené, vyrovnává napětí v postojových svalech, posiluje neuromuskulární cesty, zrychluje krevní oběh 2-3x bez zvýšení srdeční frekvence, prodlužuje zkrácené svaly.

 

10 lekcí cvičení na stolech Slender You po 60 minutách