Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
10% sleva na kadeřnické služby v pražském studiu Papilon
Plánujete-li návštěvu kadeřníka, ale ještě jste se nerozhodli, zda tentokrát půjde jen o střih nebo byste raději zvolili barvu či spíše vlasovou regeneraci, máte nyní možnost vyrazit do studia Papilon s 10% slevou. Navíc dostanete volné minuty do solária ve výše ceny uhrazené za kadeřnické služby.
Sleva skončila
11.08.2015
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 30. 9. 2015
  • 10% sleva na kadeřnické služby
  • Volné minuty do solária ve výši ceny uhrazené za kadeřnické služby
  • Studio Papilon v Praze

 Otevírací doba

Po–Pá 8:00–20:00
So 9:00–16:00
Nutná objednávka předem.

Není sleva jako sleva, s touto totiž nebudete mít jen radost z nižší ceny za kadeřnické služby, ale také dostanete volné minuty do solária ve výši vaší útraty. Platí tady jednoduchý vzorec – čím více necháte za nový účes či jiné kadeřnické služby, tím déle si udržíte parádní opálení ze solárka.

 

10% sleva na kadeřnické služby v pražském studiu Papilon

 

Dámský, pánský i dětský střih, brazilský keratin, prodlužování vlasů, diagnostika vlasů, hloubková péče a styling, ale třeba i takové rasta copánky,… kadeřnické služby studia Papilon jsou opravdu široké, stačí si vybrat.

 

10% sleva na kadeřnické služby v pražském studiu Papilon

 

A až péče o vaše vlásky skončí, nasměrujte si to rovnou do solária. Dostanete totiž volné minuty ve výše ceny uhrazené za kadeřnické služby.

 

Konkrétní příklad: Dámský střih + foukání pro krátké vlasy běžně stojí 540 Kč. S vaší 10% slevou tedy zaplatíte 486 Kč a tuto částku poté uplatníte v soláriu. Dle výběru solária zaplatíte 20 nebo 30 Kč za každou minutu – tzn., že dostanete 27 nebo 18 volných minut.

 

10% sleva na kadeřnické služby v pražském studiu Papilon

 

Podívejte se také na kompletní ceník služeb studia Papilon.