Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
10denní letní dovolená v Itálii na Palmové riviéře pro 1
Vyrazte s Pepou za sluníčkem, plážemi a relaxací na Palmovou riviéru. V oblíbených italských letoviscích si užijte spoustu zábavy, vybírat můžete hned ze dvou báječných destinací. K dispozici máte 6 různých termínů.
Sleva skončila
10.07.2014
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
1. varianta:  do 14. 9. 2014
 
2. varianta:  do 2. 7. 2014
 
3. varianta:  do 16. 7. 2014
 
4. varianta:  do 16. 7. 2014
 
5. varianta:  do 23. 7. 2014
 
6. varianta:  do 31. 8. 2014
 • Ušetříte 1 641 Kč
 • Palmová riviéra v Itálii
 • 10 dní (9 nocí) pro 1 osobu
 • Ubytování (7 nocí) v apartmánovém domě Etruria nebo v rezidenci Ventaglio
 • Služby delegáta CK v místě pobytu
 • Pojištění CK proti úpadku
 • Autobusová doprava
 • Pobytová taxa: 200 Kč / osoba od 12 let / pobyt 7 nocí
 • Cena nezahrnuje cestovní zdravotní pojištění
 • Sleva 25 % na další služby

Na Palmové riviéře je nejvyšší koncentrace mohutných palem v Evropě, které propůjčují této oblasti exotický ráz. Dle vybraného termínu budete ubytováni v letovisku Alba Adriatica nebo v rezidentní čtvrti Villa Rosa. Letovisko Alba Adriatica leží 100 km jižně od města Ancona s krásnou dlouhou promenádou lemovanou mohutnými palmami, piniovými háji a kvetoucími oleandry. V pozadí letoviska se tyčí pohoří Gran Sasso, které je vyhlášené národním parkem.

 

Morava tour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Ubytováni budete v apartmánovém domě Etruria, který se nachází 100 metrů od písčité pláže. Nachází se zde 2pokojové nebo 3pokojové apartmány s kuchyňským koutem, koupelnou s WC a prostornými balkony. Každý apartmán má 2 nebo 3 samostatné pokoje (1,2, nebo 3lůžkové).

 

Morava tour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Své služby nabízí kavárny, restaurace a pizzerie, cukrárny s typickou italskou zmrzlinou a spousta obchodů. Je možné zde navštívit sportovní areál s tenisovými kurty či fotbalovými hřišti, park pro děti, herny s automaty, půjčovny kol a šlapacích čtyřkolek, procházet se nebo prohánět na in-line bruslích či na kolech po překrásné dlouhé promenádě s mohutnými palmami. Jednou týdně se dopoledne koná velký městský trh a další menší i nadále přes týden ve večerních hodinách.

 

Morava tour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře patří k nejčistším a nejkrásnějším v této rekreační oblasti. Mezi převažujícími jsou privátní pláže - placené nabízející plážový servis (lehátka, slunečníky), plážové bary s občerstvením, sportovní zázemí (hřiště, plážový volejbal, trampolíny...), dětské atrakce, animační programy, sociální zařízení. Naleznete však i volné pláže - neplacené, které jsou však menší a méně udržované. Večerní zábavu obstarají místní diskotéky, bary s karaoke nebo bary s venkovním posezením.

 

Morava tour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Villa Rosa je klidná vilová a rezidenční čtvrť ležící cca 10 km jižně od centra Palmové riviéry letoviska San Benedetto del Tronto a cca 2 km severně od známého letoviska Alba Adriatica, se kterým je spojena pěší promenádou s cyklistickou stezkou.

 

Morava tour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Ubytováni budete v rezidenci Ventaglio, která se nachází 450 metrů od pláže. V moderně vybavených apartmánech se nachází kuchyňský kout a rozkládací gauč, TV, společná místnost, koupelna s WC a prostorné balkony. Každý apartmán má 2 samostatné pokoje (2lůžkové nebo 3lůžkové).

 

Morava tour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Villa Rosa je ideálním místem pro klidnou dovolenou či pro dovolenou s malými dětmi. Najdete zde obchody, kavárny či restaurace. Větší zábavu či noční život nabízí sousední Alba Adriatica. Palmová promenáda láká k procházkám či projížďkám na kole či in-line bruslích.

 

Morava tour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

I zde nabízí písčité pláže pozvolný vstup do moře. Využít můžete pláže privátní - placené s plážovým servisem (lehátka, slunečníky, sportovní zázemí, sociální zařízení...) či pláže volné neplacené, které jsou ale méně udržované.

 

Morava tour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Slevy:

 • osoba na přistýlce (rozkládacím lůžku) platí pouze 500 – 1500 Kč / týden (dle termínu)
 • zdarma dítě do 6 let bez nároku na lůžko se 2 dospělými na pokoji (sleva je platná při obsazení 2 osob na 1 pokoji), platí jen dopravu 2400 Kč
 • slevy se uplatňují u cestovní kanceláře s platným voucherem při sjednávání smlouvy o zájezdu