Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
10denní tábor zaměřený na umělecký rozvoj dětí v Chorvatsku
Láká vaše děti svět divadla, filmu nebo třeba tanec? Umožněte svým dětem užít si letní prázdniny relaxací u moře. Bydlení bude zajištěno ve vile v apartmánech s plnou penzí a s využíváním soukromého bazénu. Vyberte si ze 7 turnusů a 4 míst odjezdu.
Sleva skončila
29.05.2017
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
1. varianta:  do 9. 7. 2017
 
2. varianta:  do 16. 7. 2017
 
3. varianta:  do 23. 7. 2017
 
4. varianta:  do 30. 7. 2017
 
5. varianta:  do 6. 8. 2017
 
6. varianta:  do 13. 8. 2017
 
7. varianta:  11. 8.–20. 8. 2017
Check-in od: 05:00  |  Check-out do: 08:00
Hodnocení nabídky Více informací

3,6 / 5

Hodnotilo 5 zákazníků
100 % zákazníků doporučuje
 • Zákazník
  06.09.2016
  Vše.
Umělcem za 10 dní v Chorvatsku 3.6 5 7490
 • Ušetříte 2 500 Kč
 • 10denní (včetně cesty) tábor pro děti a teenagery v Chorvatsku
 • Ubytování v luxusní klimatizované vile v pokojích na 8 dní (7 nocí) pro 1 osobu
 • Strava formou plné penze od českého kuchaře (předem sestavený jídelníček)
 • Odjezdy z Prahy, Brna, Hradce Králové a Bratislavy (cesta cca 12 hodin)
 • Doprava luxusním klimatizovaným autobusem
 • Využití prostorného pozemku kolem vily, sportovišť a soukromého bazénu
 • Koupání v moři (oblázková pláž 2 000 m od vily)
 • Atraktivní večerní programy – superstar, diskotéka, grilování, velkoplošná filmová projekce
 • Program a práce na projektech pod vedením odborných lektorů
 • Celodenní a celonoční kvalifikovaný pedagogický a zdravotnický dozor

 Nekuřácký podnik

Přečtěte si na blogu

Co je na létu ta největší paráda? No přece tábor Ambroziáda! Divadlo, film, muzikál, tanec nebo moderování – prahne-li některé z vašich dětí alespoň trošku po jednom z těchto oborů, není nad čím váhat. Pošlete ho do Chorvatska, kde zažije tábor snů.

 

 

Pro koho je tábor určen?

Turnusy u moře jsou určeny pro děti a teenagery od 8 do 18 let se zájmem o umění. Po celý pobyt budou účastníci v oddílech podle věku a podle výukového programu, který si zvolí v přihlášce. Bohatý program je připraven pro všechny, kteří si chtějí užít dovolenou s vrstevníky.

 

 

Kam přesně se jede?

Cílem tábora je poloostrov Istrie, který se nachází v nejsevernější části chorvatského pobřeží, jednom z nejnavštěvovanějších míst Chorvatska. Je zajištěno luxusní ubytování v krásné vile s pozemkem, vlastním bazénem i sportovišti. Vila je po celou dobu vyhrazena jen pro vaši skupinu. Leží v klidné vesničce Liznjan, nedaleko historické Puly. Pro večerní programy a práci na projektech je účastníkům k dispozici venkovní zastřešené posezení a velká vnitřní společenská místnost.

 

 

Jaké umělecké obory se v Chorvatsku můžete učit?

Účastníci mají šanci pracovat pod vedením zkušených lektorů a něco se naučit. Například si mohou zahrát ve filmu a sami si ho natočit, naučit se mluvit na mikrofon a natočit televizní reportáž, učit se moderní taneční styly street dance a hip hop nebo se stát divadelními herci a pod vedením lektora připravit představení.

 

 

Jaký bude v Chorvatsku další program?

Kromě práce na uměleckých projektech vás čekají také tradiční letní aktivity – koupání, opalování, míčové hry, závody na člunech, pétanque, badminton, stavění hradů, grilování, výlety a další. Nechybí ani zábavné večerní programy (Talent show, letní kino, diskotéka a podobně).

 

 

Čeká děti i nějaký výlet?

Zájemce čeká výlet do historického města Pula, výlet lodí, ochutnání tradičních mořských specialit, prohlídka amfiteátru a mnoho dalšího. Výlet není zahrnut v ceně voucheru, ale díky dobrým vztahům v místě a množstevní slevě pro vaši skupinu bude cenově velmi výhodný. Dále během pobytu navštíví jednu z nejhezčích pláží v nedaleké obci Premantura.

 

 

Kdo se o děti bude starat?

Na všechny turnusy jedou zkušení hlavní vedoucí, kteří mají odpovídající vzdělání a pedagogickou praxí. Nejsou v Chorvatsku poprvé, takže dovedou správně vyhodnotit možnosti i případná rizika. Na uměleckých projektech mají účastníci možnost pracovat pod vedením odborných lektorů. Dětem je po celý pobyt k dispozici i zdravotník.

 

 

Jak vypadá ubytování a stravování?

Děti a teenageři budou ubytováni po 4–8 osobách v klimatizovaných pokojích, které mají vždy balkón, vlastní sociální zařízení, ledničku na chlazení nápojů a televizi. V pokojích jsou k dispozici běžné elektrické zásuvky. Stravování je zajištěno formou plné penze. Stejně jako v minulých letech bude během tábora k dispozici český kuchař, který se postará speciálně o vaši skupinu.

 

 

Co si vzít s sebou?

Do autobusu je dobré si vzít cestovní tašku nebo kufr a malé příruční zavazadlo. Nezapomeňte přibalit občanský průkaz nebo cestovní pas. Sami si musíte zajistit cestovní pojištění do zahraničí a potvrzení o něm nezapomenout doma. Děti do 15 let musí mít potvrzení od lékaře, že se mohou účastnit hromadných zotavovacích akcí. Pokud užíváte léky, na odjezdu je odevzdáte zdravotníkovi turnusu. S sebou si vezměte také vlastní povlečení na deku a polštář a prostěradlo.

 

 

Jaká bude zajištěna doprava?

Na místo pobytu skupinu dopraví luxusní autobus s klimatizací, WC a video přehrávačem. Odjezd z ČR je v pátek odpoledne a návrat v neděli dopoledne. Cesta do místa pobytu zabere cca 12 hodin. Trasa autobusové dopravy: Praha – Hradec Králové – Brno – Bratislava. Nastoupit do autobusu jde v kterémkoli ze zmíněných měst. Přesné časy a místa odjezdů a příjezdů budou účastníkům zaslány e-mailem.

 

 

Co se kapesného týče, vše potřebné mají účastníci zájezdu již v ceně, takže rozhodně není nezbytné. Každopádně přiměřené a dostatečné kapesné se pohybuje od 50 do 150 kun (cca 180–550 Kč).

 

 

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí (je povinností rodiče uzavřít před odjezdem pojistku)
 • doporučuje se taktéž v rámci cestovního pojištění uzavřít pojištění storna zájezdu, abyste nepřišli o peníze v případě, že byste krátce před pobytem onemocněli a nemohli odjet

 

 

 • Každá osoba musí mít zakoupený svůj vlastní voucher.