Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
10x 30 minut VacuShape + 5 minut BodyRoll ke každé návštěvě
Chcete zhubnout v pase i na stehnech až o 8 cm? Potom navštivte brněnské studio Slim Body. Vědecké testy prokázaly, že ženy ztrácejí při použití VacuShape třikrát více tuku, než při běžném cvičení!
Sleva skončila
22.01.2014
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 31. 3. 2014
Hodnocení nabídky Více informací

3,8 / 5

Hodnotilo 6 zákazníků
 • Angela Pokorná
  13.07.2015
  nemožnost dovolání se na číslo kvůli objednání a při osobním jednání dlouhá čekací doba na využití voucheru
VacuShape a BodyRoll v Brně 3.8 6 849
 • Ušetříte 951 Kč
 • Odstraňování celulitidy
 • Aktivace krevního oběhu
 • Aktivace lymfatického systému
 • Rozvoj aerobních schopností
 • Odvodnění a pročištění
 • Povzbuzení látkové přeměny – redukce váhy
 • Zpevnění a napnutí vaziva a kůže
 • Sleva 25 % na další návštěvu

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižnější chůze na běžeckém pásu po dobu pouhých 30 minut.  Problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit.

 

10x 30 minut VacuShape + 5 minut BodyRoll ke každé návštěvě 

U žen se depotní tuk nachází na podbřišku, hýždích a stehnech. Tento depotní tuk tělo velmi špatně prokrvuje. Jestliže žena nyní trénuje v aerobní oblasti, např. aerobic, tanec, běh, stepper, kolo, in-line atd., zvyšuje se objem krve v silně pracujících svalech hýždí a stehen. Zvýšením objemu krve ve svalu jsou přiškrcovány kapiláry, které zásobují tukovou tkáň krví.

 

10x 30 minut VacuShape + 5 minut BodyRoll ke každé návštěvě 

Toto může každý zjistit sám. Když žena např. zrovna přijde z aerobiku a položí si ruku na stehno, tak zjistí, že tato hlavní partie je zpravidla podstatně chladnější, než např. záda. Protože ale tělo chce od určitého výkonu spalovat tuky jako zdroj energie, spaluje nejdříve zásoby tuku, které jsou pro tělo snadno využitelné. Výsledkem je, že žena sportuje, aby si pozitivně upravila svou postavu, hubne ale především na ňadrech, pažích, ramenech a obličeji, přičemž tuk na spodních částech těla zůstává.

 

10x 30 minut VacuShape + 5 minut BodyRoll ke každé návštěvě 

BodyRoll představuje účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže efektivně tvarovat postavu, odstranit nebo zmírnit celulitidu a zmenšit objem ošetřených partií účinným odbouráním tukových buněk.

 

10x 30 minut VacuShape + 5 minut BodyRoll ke každé návštěvě

 

Masáž přístrojem BodyRoll by vaše tělo mělo vnímat jako příjemné uvolnění bez nepříjemných pocitů, ačkoli prvotní spontánní reakcí pokožky může být lehké svědění a zahřátí. To je ale pouze projevem silného prokrvení ošetřovaných partií těla, díky kterému je dvojnásobně až trojnásobně urychlena látková přeměna v tukových buňkách a dochází tak k efektivnějšímu spalování a odbourávání tuků.

 

10x 30 minut VacuShape + 5 minut BodyRoll ke každé návštěvě