10x VacuShape či VacuStepper, Bodyroll + lymfodrenáž v Brně
Za celý den zimní bundu nesundáte – v bundě snídáte, sedíte v kanceláři u počítače, obědváte a večer v bundě jdete i spát. Že by vám byla taková zima? Kdepak – to se jen snažíte skrýt tvrdohlavé špíčky, které ne a ne vás opustit. Tak raději zajděte do salonu Pod Schody a zbavte se jich nadobro.
749 Kč
původní cena
1 900 Kč
dosud zakoupeno
3 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 1 člověk.
Platnost voucheru:
do 31. 1. 2018
Hodnocení nabídky Více informací

4,6 / 5

Hodnotilo 8 zákazníků
100 % zákazníků doporučuje
 • Miriam Novotná
  30.09.2017
  Paní je úžasná, vše předvede, vysvětlí, poradí. Časově vám vyjde vždy vstříc. Útulné domácí prostředí. Skvělý relax. Bez chybičky
 • Zákazník
  13.09.2017
  Při objednávání doporučuji psát email než volat na uvedené cislo
 • Zákazník
  05.05.2017
  Příjemné prostředí, milá obsluha, možnost si domluvit jakýkoliv termín a čas cvičení. Doporučuji :)
  Poloha studia
 • Alex Alexandra
  14.02.2017
  Jsem moc spokojená. Po 10-ti vstupech zde zakoupených, jsem si do studia "Pod schody" koupila permanentku a chodím dál. Skvělé na hubnutí, kondici,…
Permanentka na hubnoucí cvičení v Brně 4.6 8 749
 • Ušetříte 1 151 Kč
 • Salon Pod Schody v Brně
 • Revoluční aerobní stroj pro redukci pomerančové kůže a nežádoucího podkožního tuku
 • 10x 30 minut na přístrojích VacuShape či VacuStepper
 • 10x 5 minut Bodyroll
 • 1x 40 minut v lymfodrenážních kalhotách

 Otevírací doba

Dle předchozí domluvy.

Nedělejte si ze zimy výmluvu, proč lenošit. Než abyste špíčky schovali pod vrstvami zimního oblečení, zbavte se jich jednou provždy. Kde? No přece v salonu Pod Schody, kde budete mít permanentku na 10 cvičení ve VacuShape nebo VacuStepper a také na Bodyrollu. A navrch si užijete 1x lymfodrenáž. Neoblomné tukové polštářky proti téhle sestave nebudou mít šanci.

 

10x VacuShape či VacuStepper, Bodyroll + lymfodrenáž v Brně

 

VacuShape a VacuStepper jsou speciální přístroje pro odstranění nežádoucí pomerančové kůže a koncentrované spalování tuků v problematických oblastech boků, břicha, stehen a hýždí. Zvláštním a unikátním rysem přístroje VacuShape je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak.

 

10x VacuShape či VacuStepper, Bodyroll + lymfodrenáž v Brně

 

Trénink ve VacuShape i ve VacuStepper probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30 minut. Problémové partie se přitom nacházejí v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit.

 

V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a z pouhých 20 % cukry.

 

10x VacuShape či VacuStepper, Bodyroll + lymfodrenáž v Brně

 

Výhodou je, že chodit může téměř každý. Je to velmi přirozený způsob pohybu, který nepoškozuje klouby a vazy a nehrozí při něm velká zranění. Chůze neodrazuje ani lidi, kteří mají nadváhu nebo špatný pohybový rozsah. Odpadá tak psychický blok z toho, že si ti, kteří dlouho nesportovali, budou mezi zkušenými sportovci připadat špatně.

 

10x VacuShape či VacuStepper, Bodyroll + lymfodrenáž v Brně

 

Kromě toho, že chůze zvyšuje energetický výdej a přispívá tak k hubnutí či k udržení váhy, má také vliv na hladinu tuku v krvi. Ta se nejvíce podílí na vzniku aterosklerózy neboli ucpávání cév. Navíc klesají i hladiny krevního cukru, krevního tlaku, a naopak se zvyšuje odolnost proti stresu a běžné každodenní zátěži.

 

10x VacuShape či VacuStepper, Bodyroll + lymfodrenáž v Brně

 

Kromě toho vás čeká také pokaždé 5 minut s přístrojem BodyRoll, jenž představuje účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže efektivně tvarovat postavu, odstranit nebo zmírnit celulitidu a zmenšit objem ošetřených partií účinným odbouráním tukových buněk.

 

10x VacuShape či VacuStepper, Bodyroll + lymfodrenáž v Brně

 

 • O případných kontraindikacích se informujte u poskytovatele služby.
 • Nutno se objednat předem na tel.: +420 720 530 269, přes Vánoce rezervace pouze přes e-mail zenyakrasa@seznam.cz.
Kde voucher uplatnit?

Salon Pod Schody

Kameníčkova 1157/20A
Brno – Žabovřesky
616 00

Telefon: +420 720 530 269
E-mail: zenyakrasa@seznam.cz

Zvětšit mapu

Mapa Za celý den zimní bundu nesundáte – v bundě snídáte, sedíte v kanceláři u počítače, obědváte a večer v bundě jdete i spát. Že by vám byla taková zima? Kdepak – to se jen snažíte skrýt tvrdohlavé špíčky, které ne a ne vás opustit. Tak raději zajděte do salonu Pod Schody a zbavte se jich nadobro.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít