Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
15 x 45 minut intenzivní lekce angličtiny
Letní kurzy pořádané DVC School se zaměřují na rozvoj komunikace v angličtině s aplikací gramatiky. Pokud se chcete naučit plynně a správně mluvit anglicky, neváhejte a vyzkoušejte právě tento kurz!
Sleva skončila
23.09.2013
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 30. 12. 2013
  • Ušetříte 1 510 Kč
  • Kurzy angličtiny
  • 15 x 45 minut
  • Rozvoj komunikace v angličtině
  • Aplikace gramatiky
  • Sleva 25 % na další služby

Pokud se bojíte mluvit nebo stydíte psát anglicky, je tu pro vás řešení. Vyzkoušejte kurzy angličtiny a naučte se tento jazyk, bez kterého se v dnešním světě už jen těžko obejdete.

 

15 x 45 minut intenzivní lekce angličtiny

 

Po příchodu na první hodinu absolvujete jednoduché testy, které upřesní vaši současnou jazykovou úroveň. Výuka probíhá v malých skupinách, obvykle od 3 do 6 žáků. Délka kurzu je 15 lekcí po 45 minutách. Kurzy nejsou zaměřeny na žádný speciální obor, ale pedagog individuálně přizpůsobuje obsah kurzu aktuálním potřebám každého účastníka kurzu.

 

Výuku vedou zkušení pedagogové s vynikajícími znalostmi a zkušenostmi. Učíte se s pomocí jejich podkladů, materiálů, audio-video pomůcek a to rychle a lehce.

 

15 x 45 minut intenzivní lekce angličtiny

 

Po absolvování kurzu získáváte certifikát školy. Mohou vás navíc připravit i na akreditované zkoušky a mezinárodní zkoušky v angličtině. Cílem kurzů je, abyste dělali pokroky od první hodiny a cítili se na hodinách vždy příjemně. Spokojenost všech žáků je sledována a učitelé hodnotí pokroky po každých 15 akademických hodinách.

 

15 x 45 minut intenzivní lekce angličtiny