Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
18měsíční online kurz angličtiny s mezinárodním certifikátem
Originální internetový kurz angličtiny od jazykové školy Easy English vás provede veškerou potřebnou anglickou mluvnicí a rozsáhlou slovní zásobou v dokonalém systému návaznosti. Součástí každé lekce je i kompletně namluvená slovní zásoba a důležité věty.
Sleva skončila
23.09.2014
Zobrazit podobné slevy



Platnost voucheru:
do 30. 9. 2014
  • Ušetříte 1 800 Kč
  • S lektorem komunikujete, jen když chcete
  • 18měsíční online kurz angličtiny
  • S podporou živého lektora
  • Vystavení mezinárodního certifikátu s uvedením dosažené úrovně pokročilosti podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky
  • Zdarma nahrávky slovíček a rozhovorů do MP3 nebo mobilů
  • Nepotřebujete žádný sešit ani učebnice
  • Lekce + programy pro učení a zkoušení slovíček

Rozhodli jste se, že se naučíte mluvit anglicky, ale nemáte dost času ani peněžních prostředků k navštěvování klasických kurzů? Nevadí, právě pro vás je tu daleko jednodušší způsob, jak svého cíle dosáhnout. Vyzkoušejte tento online kurz s podporou živého lektora!

 

18měsíční online kurz angličtiny s mezinárodním certifikátem

 

Všechny nahrávky jsou připraveny i pro přehrávání ve vašem telefonu nebo MP3 přehrávači. Anglická slovíčka je tak možné procvičovat třeba ve vlaku nebo při jakémkoli čekání pouhým poslechem.

 

Učení a zkoušení slovíček
Součástí každé lekce internetového kurzu angličtiny je i online program pro učení a zkoušení slovíček, který vám pomůže rychleji si zapamatovat slovní zásobu.

 

18měsíční online kurz angličtiny s mezinárodním certifikátem


V ceně kurzu jsou zahrnuty nahrávky slovní zásoby a důležitých frází ze všech rozhovorů v podání rodilého mluvčího. Angličtina se střídá s českým překladem, což vám umožní učit se kdekoli pouhým poslechem, např. při řízení auta, při sportu nebo odpočinku. Nahrávky můžete přehrávat on-line na počítači, nebo stáhnout do svého MP3 přehrávače nebo mobilu.

 

18měsíční online kurz angličtiny s mezinárodním certifikátem