Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
1x nebo 5x 25 minut hubnutí v Energy Infra Ray - Capsule 360
Spalujte tuky, zpevněte pokožku a zároveň viditelně omládněte díky přístroji Energy Infra Ray – Capsule 360. Perfektní postava a pokožka hraje důležitou roli v celkové kráse člověka, postarejte se o ní tedy tím nejlepším způsobem!
Sleva skončila
02.03.2014
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 31. 5. 2014
Hodnocení nabídky Více informací

3,8 / 5

Hodnotilo 6 zákazníků
 • Angela Pokorná
  13.07.2015
  nemožnost dovolání se na číslo kvůli objednání a při osobním jednání dlouhá čekací doba na využití voucheru
Hubnutí a péče o pokožku v Brně 3.8 6 399
 • Ušetříte 2 601 Kč
 • 1x nebo 5x 25 minut revolučního hubnutí a péče o pokožku
 • Energy Infra Ray - Capsule 360
 • Působí na celé tělo na ose o 360°
 • Spaluje tuky, zpevňuje pokožku
 • Viditelné omlazení
 • Sleva 25 % na další služby

Revoluce v hubnutí a péči o pokožku, to je přístoj Energy Infra Ray - Capsule 360. Ten totiž působí na celé tělo (na ose o 360°)! Je až 10x účinnější než kosmická loď! Perfektní postava, dokonalá pokožka a výborná nálada jsou klíčem k vaší celkové kráse. Nenajdete lepšího šperku, než hladké pokožky a štíhlých linií těla a právě to vám tento jedinečný přístroj dopřeje.

 

1x nebo 5x 25 minut hubnutí v Energy Infra Ray - Capsule 360

 

Dokonalost tohoto přístroje spočívá v tom, že jako jediný na světě spojuje péči o fyzickou stránku těla se stránkou duševní. Správně naladěný organismus po psychické stránce umožňuje dosáhnout nepoměrně lepších výsledků při péči o tělesnou schránku. Jedná se zkrátka o celkovou terapii, jejíž účinnost je opravdu fascinující.

 

1x nebo 5x 25 minut hubnutí v Energy Infra Ray - Capsule 360

 

Toto ošetření využívají ženy zaneprázdněny, pracovně vytížené, po těhotenství, ale i ty, které pravidelně cvičí a nedaří se jim shodit na určitých problémových částech těla. Většina žen se potýká s různými kožními problémy, které jsou většinou zapříčiněny klimatem, znečištěním ovzduší, a nebo stárnutím. S touto zeštíhlující fototerapií se sen o krásné, jemné, a přirozeně mladé pokožce stává realitou.

 

1x nebo 5x 25 minut hubnutí v Energy Infra Ray - Capsule 360

 

Moderní technologie kombinuje čtyři vlny světla s daleko-infračerveným zářením, které má ten správný efekt na vaše tělo. Vibrace daleko-infračervených paprsků stimulují metabolismus vašeho těla, čímž pomáhá spalovat nepotřebné tuky a snižuje počet viditelných vrásek. Také snižuje tvorbu mastnoty na obličeji, čímž odstraňuje problémy s akné, a celkově zlepšuje vzhled vaší pokožky.

 

1x nebo 5x 25 minut hubnutí v Energy Infra Ray - Capsule 360