Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Hotel Andel ***+ | Praha
2, 3 nebo 4 dny pro dva v Praze
Nechte se zlákat pozvánkou do historické, legendami opředené Prahy. V luxusním hotelu Anděl***+ si budete každý den moci vychutnat lahodné snídaně a na uvítanou dostanete láhev šampaňského.
Sleva skončila
26.12.2013
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 7. 4. 2014
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
Hodnocení nabídky Více informací

4,2 / 5

Hodnotilo 5 zákazníků
100 % zákazníků doporučuje
 • Zákazník
  19.07.2015
  hotel
2, 3 nebo 4 dny pro dva v Praze 4.2 5 1190
 • Ušetříte 1 260 Kč
 • 2 dny (1 noc), 3 dny (2 noci) nebo 4 dny (3 noci) pro dva
 • Láhev šampaňského
 • Bohaté snídaně
 • Možnost zakoupit na hotelové recepci Prague Card se slevou
 • Sleva 25 % na další pobyt

Hotel Anděl se nachází v centru Prahy, v místech, kde se jedinečným způsobem snoubí historie s moderní architekturou. V blízkém okolí tohoto šarmantního hotelu naleznete mezi jinými i vilu Bertramka, tradiční pivovar Staropramen a nákupní a zábavní centrum "Nový Smíchov".

 

HOTEL ANDĚL s.r.o. - Praha - ilustrativní foto

 

Díky své poloze je Hotel Anděl ideálním výchozím bodem pro nejrůznější aktivity. Bezprostřední blízkost stanice metra a tramvají vám umožní dopravit se během několika málo okamžiků k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším místům historické části Prahy jako jsou Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most či Královská cesta a to v časovém rozmezí 5 až 10 minut.

 

HOTEL ANDĚL s.r.o. - Praha - ilustrativní foto
 

Teplé, slunečné tóny, milé detaily a individuální přístup k hostům příjemně dotvářejí atmosféru tohoto hotelu, vedeného rodinou Ullmann. K dispozici Vám nabízí 31 komfortně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s možností přistýlky.

 

HOTEL ANDĚL s.r.o. - Praha - ilustrativní foto

 

Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantně moderním stylu a k jejich vybavení patří internetová přípojka, barevný televizor (SAT-TV, více než 400 stanic), minibar, radio a požární alarm. Luxusní vybavení koupelen (mramorové umyvadlo, fén, samostatný telefon, podlahové vytápění) jistě uspokojí i náročnější klientelu.

 

HOTEL ANDĚL s.r.o. - Praha - ilustrativní foto
 

Bezbariérový přístup do hotelu je samozřejmostí, stejně jako i výtah do všech podlaží budovy. Vaše auto můžete bezplatně zaparkovat přímo před budovou hotelu, popřípadě využít služeb hlídaného parkoviště v blízkosti hotelu. Snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci zaručuje příjemný start vašeho dne.

 

 

Tipy na výlet

 

Pražský hrad 

Je největším hradem na světě, památné místo České republiky, v minulosti sídlo českých panovníků, v současnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láká své návštěvníky katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Jiří, Starým a Novým královským palácem, Španělským sálem, Daliborkou a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta jsou uloženy české královské korunovační klenoty, ve věži je umístěn největší český zvon Zikmund a v mauzoleu odpočívají králové a císaři.

 

HOTEL ANDĚL s.r.o. - Praha - ilustrativní foto

 

 

Karlův most

Karlův most s 30 sochami a sousošími patří mezi nejnavštěvovanější pražské památky. Základní kámen stavby mostu byl položen v sledu lichých čísel 1-3-5-7-9-7-5-3-1 (9. 7. 1357 v 5 hodin a 31 minut). Most spojuje oba břehy Vltavy, na straně Starého Města dominuje vstupu na most Staroměstská mostecká věž, na Malé Straně Malostranská mostecká věž. Karlův most je jedním z nejkrásnějších mostů světa, z něhož se návštěvníkům Prahy otevírá panorama Pražského hradu a Petřína a pohled na další pražské mosty.

 

HOTEL ANDĚL s.r.o. - Praha - ilustrativní foto

 

 

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí s uprostřed stojícím pomníkem mistra Jana Husa je oblíbeným místem setkání nejen Pražanů, ale i návštěvníků Prahy. Úchvatné stavby obklopující náměstí od Staroměstské radnice, Týnského chrámu, kostela sv. Mikuláše, domu "U kamenného mostu" až po Palác Kinských jsou obdivovány návštěvníky z odpočinkových laviček nebo z restauračních zahrádek. Staroměstské náměstí je místem tradičních trhů, koncertů a společenských událostí.

 

HOTEL ANDĚL s.r.o. - Praha - ilustrativní foto


Zážitky v Praze
Když jeden zážitek nestačí, skočte si pro další. Zobrazit zážitky v Praze