Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
2, 3 nebo 4 dny v hotelu Bohemians na břehu Vltavy pro dva
Vydejte se poznávat krásy Prahy. Díky Pepovi máte nyní ideální možnost ubytovat se v příjemném hotelu, odkud budete mít všechny památky na dosah. Kromě bohatých snídaní dostanete ještě jako pozornost láhev vína.
Sleva skončila
03.11.2013
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 2. 4. 2014
* Kromě termínu 23.12.2013 - 10.1.2014
Hodnocení nabídky Více informací

3,4 / 5

Hodnotilo 8 zákazníků
100 % zákazníků doporučuje
 • Zákazník
  05.01.2016
  skromný hotel, pěkné čistě pokoje s příslušenstvím příjemný personál
 • Zákazník
  14.11.2015
  Ochota a vstřícnost personálu. Dobrá dostupnost. Čisto, pestrá snídaně.
  Hotel by potřeboval rekonstrukci, velice malé parkoviště, pozdější snídaně.
 • Zákazník
  09.11.2015
  dobrá dostupnost z centra Prahy,klidné prostředí - dobře se spalo
Dovolená v pražském hotelu Bohemians 3.4 8 855
 • Ušetříte 844 Kč
 • 2 dny (1 noc), 3 dny (2 noci) nebo 4 dny (3 noci) pro dva
 • Ubytování v hotelu Bohemians***
 • Snídaně formou studeného a teplého bufetu
 • Láhev vína na pokoji
 • 1x za den káva dle vlastního výběru
 • Wifi v celém hotelu zdarma
 • Sleva 25 % na další pobyt

Budete velmi potěšeni ať už do Prahy přijedete za obchodem, za poznáním, nebo na dovolenou a využijete nabídky ubytování v Hotelu Bohemians***. Nejbližší okolí totiž poskytuje mnoho sportovních a relaxačních možností. Od plaveckého stadionu Praha 4 Podolí je vzdálen pouze 500 metrů. Areál O2 Žluté lázně, který nabízí široké spektrum služeb a sportovišť, se nachází od ubytování v hotelu pouhých 200 metrů.

 

Hotel Bohemians - Praha - ilustrativní foto

 

Hotel se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části města obklopené zelení. Svým umístěním hotel nabízí ubytování v Praze, které vám poskytne ideální polohu pro velmi dobré a pohodlné spojení s centrem Prahy a všemi pamětihodnostmi. Cesta od hotelu do středu města vám nebude trvat déle než 12 minut panoramatické jízdy tramvají po pražském nábřeží.

 

Hotel Bohemians - Praha - ilustrativní foto

 

Hotel je také velmi dobře dostupný při vašem příjezdu, neboť se nachází v těsné blízkosti městského okruhu a hromadné dopravy. Po celou dobu vašeho pobytu je vám k dispozici hotelové parkoviště. Parkoviště je hlídáno kamerovým systémem a v nočních hodinách je uzamčeno.

 

Hotel Bohemians - Praha - ilustrativní foto

 

Ubytování v hotelu je ve tříhvězdičkové kategorii. Celková kapacita je 54 lůžek ve 23 pokojích. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením a televizorem s příjmem satelitních programů.

 

Hotel také přímo sousedí s několika oblíbenými pražskými cyklostezkami, které můžete využít nejen pro cyklistiku, ale díky kvalitnímu asfaltovému povrchu jsou vhodné i pro příznivce kolečkových bruslí.

 

Hotel Bohemians - Praha - ilustrativní foto

 

 

Tipy na výlety

 

Pražský hrad 

Je největším hradem na světě, památné místo České republiky, v minulosti sídlo českých panovníků, v současnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láká své návštěvníky katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Jiří, Starým a Novým královským palácem, Španělským sálem, Daliborkou a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta jsou uloženy české královské korunovační klenoty, ve věži je umístěn největší český zvon Zikmund a v mauzoleu odpočívají králové a císaři.

 

Hotel Bohemians - Praha - ilustrativní foto

 

 

Karlův most

Karlův most s 30 sochami a sousošími patří mezi nejnavštěvovanější pražské památky. Základní kámen stavby mostu byl položen v sledu lichých čísel 1-3-5-7-9-7-5-3-1 (9. 7. 1357 v 5 hodin a 31 minut). Most spojuje oba břehy Vltavy, na straně Starého Města dominuje vstupu na most Staroměstská mostecká věž, na Malé Straně Malostranská mostecká věž. Karlův most je jedním z nejkrásnějších mostů světa, z něhož se návštěvníkům Prahy otevírá panorama Pražského hradu a Petřína a pohled na další pražské mosty.

 

Hotel Bohemians - Praha - ilustrativní foto

 

 

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí s uprostřed stojícím pomníkem mistra Jana Husa je oblíbeným místem setkání nejen Pražanů, ale i návštěvníků Prahy. Úchvatné stavby obklopující náměstí od Staroměstské radnice, Týnského chrámu, kostela sv. Mikuláše, domu "U kamenného mostu" až po Palác Kinských jsou obdivovány návštěvníky z odpočinkových laviček nebo z restauračních zahrádek. Staroměstské náměstí je místem tradičních trhů, koncertů a společenských událostí.

 

Hotel Bohemians - Praha - ilustrativní foto

 


 • V případě všech obsazených pokojů s výhledem na řeku vám bude nabídnut pokoj s výhledem na ulici.
 • Městský rekreační poplatek 15 Kč/osoba/noc
 • Parkování na hotelovém parkovišti s kamerovým systémem 200 Kč/osobní vůz/noc (v nočních hodinách uzamčeno)

Zážitky v Praze
Když jeden zážitek nestačí, skočte si pro další. Zobrazit zážitky v Praze