Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Hotel PurPur*** | Praha
2, 3 nebo 4 dny v hotelu PurPur se vstupem do Mořského světa
Pokud vás lákají krásy našeho hlavního města, ideálním místem, odkud se za poznáním jeho historie vydat, pro vás může být tento skvělý hotel přímo v centru, nedaleko Václavského náměstí. Těšit se můžete také na vstup do jedinečného Mořského světa.
Sleva skončila
28.01.2014
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 7. 4. 2014
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 11:00
  • Ušetříte 1 141 Kč
  • 2 dny (1 noc), 3 dny (2 noci) nebo 4 dny (3 noci) pro 2 osoby
  • Ubytování v hotelu PurPur***
  • Snídaně
  • Láhev sektu
  • Vstup do Mořského světa
  • Možnost dokoupení zvýhodněné vstupenky do Mořského světa pro dítě na recepci
  • Sleva 25 % na další pobyt

Tento skvělý Apartment Hotel byl otevřen teprve v roce 2009. Jeho největší výhodou je naprosto ideální umístění přímo v centru města Prahy, jen pár minut pěší chůzí od Václavského náměstí a všech hlavních turistických atrakcí. Navíc je obklopen mnoha kluby, hospůdkami, restauracemi a samozřejmě i obchody, což vám pobyt zde ještě více zpříjemní.

 

Hotel Purpur - Praha - ilustrativní foto

 

Všechny apartmány jsou velice komfortně zařízeny a vybaveny sprchou, WC, vysoušečem vlasů a make-up zrcátkem. Koupelny nabízí moderní kombinaci elegantních dlaždic a skla. Studiové apartmány mají také TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem, plně vybavený kuchyňský kout, minibar a luxusní dřevěné podlahy. Jistě oceníte i možnost připojení k internetu v celé budově.

 

Hotel Purpur - Praha - ilustrativní foto

 

Recepce hotelu pracuje non-stop, takže se na ní můžete kdykoli obrátit. V rámci pobytu máte také snídaně, které se podávají od 7 do 10 hodin. V případě zájmu jsou v hotelu k dispozici také veřejné počítače. Své auto můžete zaparkovat v hotelové garáži se sedmi parkovacími místy. Poplatek činí 400 Kč / den a je nutné si místo předem rezervovat.

 

Hotel Purpur - Praha - ilustrativní foto

 

Vaši prohlídkovou trasu po tomto nádherném historickém městě vám pomůže naplánovat vysoce profesionální personál se znalostí několika jazyků. Vzhledem k centrální poloze PurPur Aparthotelu a díky efektivní veřejné dopravě (nejbližší stanice Karlovo Náměstí 0,5 km) se můžete těšit na opravdu jedinečný zážitek.

 

Hotel Purpur - Praha - ilustrativní foto

 

 

Tipy na výlety

 

ZOO Mořský svět

ZOO Mořský svět na pražském Výstavišti je stálá expozice mořských, ale i sladkovodních ryb a jiných živočichů o celkovém počtu 360 druhů. Od roku 2006 má expozice statut zoologické zahrady. Tato unikátní výstava byla otevřena v roce 2002, spolykala neuvěřitelných 260 000 litrů vody a obsahuje celkem 50 akvárií, z nichž největší nádrž má objem 100 000 litrů a je domovem žraloka bělocípého a černocípého.

 

Hotel Purpur - Praha - ilustrativní foto

 

 

Václavské náměstí

Václavské náměstí je 750 m dlouhé a považované za jeden ze symbolů české státnosti. Je to tradiční místo oslav, demonstrací a veřejných shromáždění, na kterém se odehrálo mnoho historických chvil. Také se jedná o druhé největší náměstí v Česku a vévodí mu Myslbekova jezdecká socha sv. Václava.


Hotel Purpur - Praha - ilustrativní foto


Zážitky v Praze
Když jeden zážitek nestačí, skočte si pro další. Zobrazit zážitky v Praze