Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
2–4denní pobyt s polopenzí pro 2 na Šumavě
Připadáte si už poněkud ošuměle, vaše zdraví je podpořeno jen šumivými tabletkami a hlavu máte plnou poklidného šumění korun stromů? Tak nezoufejte a zajeďte si na Šumavu, která vám učaruje svou překrásně romantickou přírodou, v jejímž nitru vás čeká pobyt plný komfortu a dobrého jídla.
od 1 190 Kč
původní cena
1 840 Kč
dosud zakoupeno
4 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
1. 10. – 17. 12. 2017
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
 • Ušetříte 650 Kč
 • 2 dny (1 noc), 3 dny (2 noci) nebo 4 dny (3 noci) pro 2
 • Ubytování v hotelu Vintíř Hartmanice
 • Bufetové snídaně
 • Předem určená servírovaná večeře
 • Dítě do 10 let zdarma s doplatkem za polopenzi
 • 1. varianta za 1 190 Kč: 2denní pobyt pro 2
 • 2. varianta za 1 990 Kč: 3denní pobyt pro 2
 • 3. varianta za 2 890 Kč: 4denní pobyt pro 2

 Děti

 • jedno dítě do 10 let zdarma s doplatkem za polopenzi 85 Kč/den
 • další dítě do 1,5 roku zdarma bez nároku na lůžko a stravu
 • další díte od 1,5 roku do 10 let za 300 Kč/noc včetně polopenze
 • dítě nad 10 let na přistýlce s 50% slevou z ceny voucheru včetně polopenze 

 Pes

100 Kč/noc

 WiFi

zdarma v hotelu

 Parkování

zdarma u hotelu

 Rekreační poplatek

14 Kč/osoba/den

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ano

 Nekuřácký podnik

Vydejte se do rozmanitého kraje šumavského, který vás zavede k mokřadům či slatím, přes řeky, potoky a ledovcová jezera až na skalnaté vrcholky, abyste se nakonec ocitli v útulném hotelu Vintíř Hartmanice u Sušice.  

 

 

Ubytováni budete v jednom z deseti 3–5lůžkových útulně zařízených pokojů. Vzít s sebou můžete i svého potomka do 10 let, který má pobyt zdarma s příplatkem za polopenzi (85 Kč/den). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou, nechybí ani sprchový kout a samozřejmostí je i WiFi připojení.

 

 

Široko daleko není žádným tajemstvím, že se v hotelové restauraci výborně najíte. Při vaření jídel z české kuchyně si totiž kuchaři zakládají na používání vždy čerstvých surovin. Vás zde ráno zasytí bufetová snídaně a večer budete uléhat s žaludky plnými po servírované večeři, která je předem určená. Veškeré stravování vám navíc zpříjemní vždy ochotná obsluha.

 

 

Patříte-li mezi vyznavače lenošení, jistě rádi zavítáte na letní terasu vhodnou k příjemnému posezení nebo přáteli. Pokud se počítáte mezi nenechavce, kteří příliš dlouho nikde neposedí, tak obujte pohorky, sbalte batoh a zamiřte zkoumat tamější krajinu. Preferujete jiné způsoby přepravy? Ani kola nebo rafty nejsou problém, to vše je v blízkém okolí možné.

 

 

 

Tipy na výlety

 

Hartmanice a okolí (hotel se nachází ve městě)

Když už budete v Hartmanicích, určitě by vám nemělo uniknout několik okolních zajímavostí. Za vzděláním zamiřte do Horské synagogy Hartmanice. Pokud stále budete prahnout po poznání, poskytne vám ho Muzeum Šumavy v nedaleké Sušici. Minout byste neměli ani klášterní kostel sv. Felixe, jeden z nejstarších židovských hřbitovů a Národní park Šumava, na nějž vám nádherný výhled poskytne rozhledna Poledník.

 

 

 

Aquapark Sušice (10,8 km)

Sauny, vířivky, plavecký bazén, zábavní bazén s divokou řekou, vodní houpačkou, masážními tryskami a chrliči, tobogán, střešní terasa a pro nejmenší i brouzdaliště,… každý si zde zkrátka najde to své. A na ty náročnější pak čeká široká nabídka masáží.

 

 

 

Hrad Kašperk (17,2 km)

Že jste ještě nebyli na Kašperku? Tak to byste měli urychleně napravit. Pěší chůzí to je k němu 13,3 km, autem stačí urazit kilometrů 15. Jde o nejvýše položený hrad v Čechách (886 m n. m.) a založený v roce 1356 králem Karlem IV.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v hotelu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Hotel Vintíř Hartmanice

Hartmanice 69
Sušice
342 01

Telefon: +420 774 859 090
E-mail: vintirhartmanice@email.cz

Zvětšit mapu

Mapa Připadáte si už poněkud ošuměle, vaše zdraví je podpořeno jen šumivými tabletkami a hlavu máte plnou poklidného šumění korun stromů? Tak nezoufejte a zajeďte si na Šumavu, která vám učaruje svou překrásně romantickou přírodou, v jejímž nitru vás čeká pobyt plný komfortu a dobrého jídla.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze