Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
2–4denní pobyt se snídaněmi pro 2 v Praze
Jeden americký rockový hudebník o Praze kdysi prohlásil: „Praha je úžasné město, jako z jiného století, jako z jiného světa. Nikdy jsem neviděl nic fantastičtějšího.“ A toto fantastické město s komfortním ubytováním, lahodnou snídaní a welcome drinkem čeká teď i na vaši návštěvu.
od 1 590 Kč
původní cena
2 100 Kč
dosud zakoupeno
20 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 24. 12. 2017
Check-in od: 15:00  |  Check-out do: 11:00
 • Ušetříte 510 Kč
 • 2 dny (1 noc), 3 dny (2 noci) nebo 4 dny (3 noci) pro 2 osoby
 • Ubytování v komfortním hotelu Oya*** v Praze
 • Lahodné snídaně formou bufetu
 • Welcome drink (kromě 1. varianty)
 • 10% sleva do restaurace ve dnech Pá + Po
 • 1. varianta za 1 590 Kč: 2denní pobyt pro 2 osoby (Ne–Po)
 • 2. varianta za 2 990 Kč: 3denní pobyt pro 2 osoby (Pá–Út)
 • 3. varianta za 4 490 Kč: 4denní pobyt pro 2 osoby (Pá–Út)

 Děti

 • do 3 let zdarma bez nároku na lůžko
 • od 3 do 15 let za 300 Kč/noc

 Pes

100 Kč/noc

 WiFi

zdarma na hotelu

 Parkování

300 Kč/den (z důvodu omezené kapacity nutno rezervovat předem)

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení je vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ano

 Oddělená kuřácká a nekuřácká část

Hledáte letní lásku? A co takhle lásku, která může vydržet až do prosince? S paní Čech, Prahou, není nic nemožné. Za to je zodpovědný především její výrazný šperk, jímž je hotel Oya*** v centru naší metropole. Jeho tři hvězdy v názvu nesvědčí o ničem jiném než o službách profesionálně proškoleného personálu a naprostém komfortu, který budete jen těžko opouštět.

 

 

Přímo v srdci nové obchodně-administrativní čtvrti, poblíž nákupního centra, nedaleko Vyšehradu, tam škrábe se až k oblakům moderně zrekonstruovaná šestipatrová budova, jež je známá pod názvem hotel Oya***. Ten vám poskytne ubytování v jednom ze svých stylově zařízených pokojů, v nichž převezme zodpovědnost za váš nerušený spánek pohodlné lůžko s kvalitní matrací.

 

 

Ihned po příjezdu vás nemine welcome drink (kromě 1. varianty), který může být jak alkoholický, tak i bez alkoholu, záleží jen na vašich preferencích. Na žádném z pokojů samosebou nesmí chybět ani televize se satelitním příjmem, vysokorychlostní internet, telefon, koupelna se sprchou a s hotelovou kosmetikou a toaleta. Většina pokojů rovněž disponuje i psacím stolem.

 

 

V hotelové restauraci naberete síly při lahodné bufetové snídani. Pokud by vám ale snídaně nestačila, za ceny dle aktuálního jídelního lístku tu můžete kdykoli během všedních dní naplnit svá břicha vynikajícími pokrmy české i mezinárodní kuchyně.

 

 

Lákat vás v restauraci budou nejen speciality na otevřeném ohni, ale i do detailu dotažené chody vhodně doplněné aktuální vinnou kartou. Na jídlo v této restauraci dostanete 10% slevu, a to během pátku a v pondělí.

 

 

Pakliže se rozhodnete večer zajít na skleničku, vyjeďte výtahem na střechu hotelu, kde vás přivítá bar 7. nebe. A jako v sedmém nebi si tu opravdu budete připadat díky jedinečnému výhledu na Prahu. Vychutnat si zde můžete kdykoli kromě neděle alkoholické koktejly, vína, piva, kávu nebo kubánské doutníky.

 

 

 

Tipy na výlety

 

Vyšehrad (1,5 km)

Kdo by neznal Vyšehrad opředený pověstmi o kněžně Libuši a jejím muži Přemyslu Oráčovi. Právě tato památka se nachází pouze půldruhého kilometru pěší chůzí od hotelu a je připravena na vaši návštěvu, již můžete spojit i s návštěvou zdejšího hřbitova, kde se setkáte s mnoha slavnými jmény. 

 

 

 

Plavba po Vltavě s možností rautu (6,5 km)

Projeďte se po Vltavě na klimatizovaných lodích Maria Croon nebo Czech Boat, z jejichž paluby uvidíte ty nejkrásnější pražské památky z jiného úhlu a k tomu budete mít i možnost pořádně naplnit žaludky během rautu. 

 

 

 

Pražský hrad (14,1 km)

Co by to bylo za návštěvu Prahy, kdybyste vynechali Pražský hrad? Jedná se o jeden z největších hradních komplexů na světě, místo korunovace nejednoho krále, a rovněž místo jejich posledního odpočinku. Najdete zde Katedrálu sv. Víta. Základní kámen této monumentální stavby byl položen v roce 1344, zcela dokončena ale byla až poměrně nedávno, v roce 1929.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v hotelu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Hotel Oya***

Na Pankráci 1337/109
Praha
140 00

Telefon: +420 241 408 605
E-mail: info@hoteloya.cz

Zvětšit mapu

Mapa Jeden americký rockový hudebník o Praze kdysi prohlásil: „Praha je úžasné město, jako z jiného století, jako z jiného světa. Nikdy jsem neviděl nic fantastičtějšího.“ A toto fantastické město s komfortním ubytováním, lahodnou snídaní a welcome drinkem čeká teď i na vaši návštěvu.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze