2 až 4denní wellness pobyt s romantikou v jižních Čechách
„Tahle dovolená byla prostě boží!“ budete říkat přátelům, až se odpočatí a usměvaví vrátíte z jižních Čech. Nezapomeňte jim pak povyprávět, jak jste si užili wellness se svíčkami a relaxační hudbou, přejedli se k prasknutí z polopenze nebo se nechali pěkně prohníst při masáži.
od 2 900 Kč
původní cena
3 900 Kč
dosud zakoupeno
8 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 4 lidi.
Platnost voucheru:
do 2. 5. 2018
Check-in od: 15:00  |  Check-out do: 11:00
 • Ušetříte 1 000 Kč
 • 2 dny (1 noc), 3 dny (2 noci) nebo 4 dny (3 noci) pro 2 osoby
 • Ubytování v hotelu Boží Oko
 • Pokoj Comfort
 • Bohaté bufetové snídaně
 • 3chodové večeře
 • 2x romantická večeře při svíčkách (pouze u 3. varianty)
 • 1x 90minutový relax ve wellness se svíčkami, relaxační hudbou a lahví vychlazeného sektu, vodou s citronem a mátou nebo čajem – včetně županů, osušek a prostěradel (2x u 4. a 5. varianty)
 • Romantické uvítání na pokoji s lahví dobrého vína, mísou ovoce a svíčkami (u 3., 4. a 5. varianty)
 • 1x 30minutová relaxační aroma masáž pro oba (u 3., 4. a 5. varianty)
 • 1. varianta za 2 900 Kč: 2denní relaxační pobyt pro 2
 • 2. varianta za 4 490 Kč: 3denní relaxační pobyt pro 2
 • 3. varianta za 5 890 Kč: 3denní romantický pobyt s masáží pro 2
 • 4. varianta za 6 890 Kč: 4denní pobyt s masáží pro 2 (Po–Čt)
 • 5. varianta za 7 890 Kč: 4denní pobyt s masáží pro 2 (Čt–Ne)

 Děti

 • do 3 let zdarma
 • od 3 do 15 let za 1 300 Kč/noc

 Pes

250 Kč/noc 

 WiFi

zdarma v hotelu

 Parkování

zdarma u hotelu

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře

 Platba kartou

ano

 Oddělená kuřácká a nekuřácká část

Moct si ráno přispat a místo sezení v kanceláři se naložit do vířivky s panoramatickým výhledem do přírody, to je zkrátka boží – zvlášť, když tenhle relax bude probíhat v krásné přírodě v jižních Čechách, konkrétně v hotelu Boží Oko. Ten najdete v budově bývalého statku, který byl bez známky lakoty krásně zrekonstruován na útulný hotýlek.

 

Wellness Hotel Boží Oko - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

Zpovídat ze svých hříchů se tu ale nebudete, i když se hotel nachází u kostela. Pohodovou dovolenou plnou odpočinku a relaxace si tu tedy můžete s chutí užít, i když možná máte na triku nějaký ten hříšek – schválně jestli uhodnete, o kterém ze sedmi velkých hříchů tu nepadne ani zmínka?

 

Wellness Hotel Boží Oko - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

Závidět přátelům fotky z dovolené u moře není třeba, vždyť i oni v skrytu duše zatouží po dovolené v jižních Čechách, až se s pýchou pochlubíte vašimi fotkami. Dorůžova se na to vyspíte v útulném pokoji Comfort, kde najdete LED TV, ledničku i trezor. V koupelně na vás bude navíc čekat kromě ručníků a fénu i francouzská kosmetika.

 

Wellness Hotel Boží Oko - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

Nebude to známka obžerství, když polopenzi vyjíte do posledního drobečku, spíš důkaz toho, že vám tady chutná a že místní kuchaři odvádí dobrou práci. Na jídelním lístku přitom najdete nejen českou klasiku, ale i světové chuťovky a milovníci ryb nepohrdnou rybou přímo z rybníčku před hotelem.

 

Wellness Hotel Boží Oko - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

Vaši lásku nebeskou pak utuží romantický balíček 3. varianty, kde se můžete těšit na 3chodovou romantickou večeři při svíčkách. Romantikou to ostatně bude hýřit už od příjezdu, kdy vás na pokoji přivítá láhev dobrého vína, mísa ovoce a svíčky (u 3., 4. a 5. varianty).

 

Wellness Hotel Boží Oko - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

Všechno hněvání minulých dní vás rázem přejde v hotelovém wellness, které si budete užívat každý den hned 1,5 hodiny. Odpočinek to bude nebeský, vždyť se tu nachází panoramatická vířivka, parní lázeň, finská a bylinková sauna s výhledem do přírody nebo světelná terapie. 

 

Wellness Hotel Boží Oko - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

Už tak naprosto bohovský požitek z wellness bude ještě lepší, když se k tomu přidají svíčky, relaxační hudba, láhev vychlazeného sektu voda s citronem a mátou nebo čaj. Z wellness se vám pak určitě nebude chtít vůbec vylézt, zvlášť až teploty spadnou k nule a všude kolem bude samý sníh, ale místo lenosti si užijte procházku nádhernou jihočeskou krajinou, kterou budete mít přímo před nosem. Podzimní plískanice nebo zimní mrazíky vás přece nemůžou zastavit!

 

Wellness Hotel Boží Oko - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

 

Tipy na výlety

 

Turistika (v okolí hotelu)

V blízkosti hotelu najdete hned několik rybníků (Vlhavský, Hlásný nebo rybník Žanbinec), které vám při procházce navodí tu pravou romantickou náladu. Co naplat, pohodlné pohorky prostě do kufru musíte vmáčknout, protože bez nich se tu neobejdete.

 

Wellness Hotel Boží Oko - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

 

Zámek Hluboká nad Vltavou (14,5 km)

Za pozornost rozhodně stojí krásný zámek Hluboká nad Vltavou, který je obklopený rozsáhlým anglickým parkem a v těsné blízkosti najdete i ZOO. Místo je ideální pro všechny milovníky historie a romantické duše.

 

Wellness Hotel Boží Oko - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

 

České Budějovice (19 km)

Omrknout můžete i nedaleké České Budějovice, kde v centru města najdete množství architektonicky i historicky cenných staveb. Historičtí fajšmekři tu jistě procvičí své znalosti gotického, renesančního a barokního slohu.

 

Wellness Hotel Boží Oko - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v hotelu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.
 • Dle dostupnosti lze voucher využít i na pobyt během Vánoc a Velikonoc.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Hotel Boží Oko

Malé Chrášťany 4
Sedlec
373 41

Telefon: +420 777 760 524
E-mail: info@hotelbozioko.cz

Zvětšit mapu

Mapa „Tahle dovolená byla prostě boží!“ budete říkat přátelům, až se odpočatí a usměvaví vrátíte z jižních Čech. Nezapomeňte jim pak povyprávět, jak jste si užili wellness se svíčkami a relaxační hudbou, přejedli se k prasknutí z polopenze nebo se nechali pěkně prohníst při masáži.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít