20minutová rallye v Subaru Impreza u Mnichova Hradiště
Subaru Impreza od Showcars je legendární závodní auto z Japonska, které se proslavilo v šampionátu WRC. Vy si v něm můžete zařádit na 16 kilometrech na silnici, dálnici a také během sprintu na letištní ploše. Ukažte japonskému samuraji šikovnost českých ručiček!
999 Kč
původní cena
3 599 Kč
dosud zakoupeno
12 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 1 člověk.
Platnost voucheru:
do 30. 8. 2018
 • Ušetříte 2 600 Kč
 • Showcars
 • Rallye Challenge v Subaru Impreza WRX STI
 • Délka zážitku: 20 minut
 • Ujetá vzdálenost: 16 km (jízda po silnici, dálnici a sprint na letištní ploše)
 • Instruktor na místě spolujezdce
 • Možnost zakoupení videonahrávky: 449 Kč
 • Doplatek za benzín: 399 Kč
 • Možnost až 2 dalších spolujezdců: 299 Kč/spolujezdec
 • Žádná kauce

 Otevírací doba

Po–Út Zavřeno
St–Ne 09:00–18:00

Přečtěte si na blogu

Říkají-li vám něco jména Sebastien Loeb, Colin McRae nebo Richard Burns, určitě vám při zmínce jména Subaru Impreza WRX STI naskočí husí kůže. Auto, které posledním dvěma jmenovaným pomohlo k titulu v šampionátu WRC, si nyní můžete vyzkoušet i vy na polygonu u Mnichova Hradiště.

 

 

Subaru Impreza WRX STI se nepodobá žádnému jinému automobilu. Dokáže spojit špičkový výkon s přesností, parametry vyladěné v soutěžích rallye s praktičností v každodenním provozu, a to způsobem, který tento vůz řadí do zcela samostatné kategorie.

 

20minutová rallye v Subaru Impreza u Mnichova Hradiště

 

Odlišuje se v první řadě výtečnou ovladatelností a kontrolou nad vozem, která je dána stálým pohonem všech kol. Tyto dvě koncepce dokonale spolupracují v harmonii výkonu a kontroly, která je charakteristická pro všechny komponenty WRX STI bez rozdílu.

 

20minutová rallye v Subaru Impreza u Mnichova Hradiště

 

Po příchodu na místo předáte svůj voucher a budete seznámeni s programem. Současně podepíšete dokumenty, které jsou k realizaci jízdy potřebné. Čeká vás instruktáž a následně si budete moci vyzkoušet jízdu za volantem vozu Subaru Impreza WRX STI.

 

20minutová rallye v Subaru Impreza u Mnichova Hradiště

 

U Showcars si z jízdy snů můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního videozáznamu, který vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Ve vozidle je umístěna profesionální HD kamera GoPro HERO 3, která snímá jízdu.

 

20minutová rallye v Subaru Impreza u Mnichova Hradiště

 

V průběhu vyřizování vaší rezervace je vám k dispozici občerstvení v Showcars Café. Připraveno je pro vás příjemné prostředí a velký výběr studených a teplých nápojů. O vaše pohodlí se postará příjemný personál, který vám splní nejen jízdu vašich snů, ale připraví i lahodně vonící kávu či jiné občerstvení.

 

20minutová rallye v Subaru Impreza u Mnichova Hradiště

 

Není vám ještě 18 let, nebo nemáte řidičský průkaz? Nevadí! V případě že nevlastníte řidičské oprávnění skupiny B nebo vám ještě nebylo 18 let, popřípadě nesplňujete jiné požadované podmínky pro pronájem vozu, tak neklesejte na mysli. Profesionální řidiči jsou připraveni usednout na místo řidiče, aby vám umožnili z pohledu spolujezdce prožít naplno neuvěřitelný zážitek ze sportovní jízdy ve vašem vysněném vozu.

 

20minutová rallye v Subaru Impreza u Mnichova Hradiště

 

 • Zakoupením zážitkového poukazu na jízdu souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na https://goo.gl/JW6S2E.
 • Jízdu je nutné uskutečnit v době platnosti voucheru.
Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Poté voucher uplatněte u poskytovatele na internetové adrese https://goo.gl/C62fqS, kde si také zarezervujte termín.
 3. Rezervace je nutná minimálně 14 dní před ukončením platnosti voucheru.
 4. Na jízdu je nutné se dostavit 30 minut před jejím započetím.
 5. Cena za benzín se platí na místě a je stanovena na 399 Kč.
 6. Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ve voze je možné mít další dva spolujezdce. Za jednoho spolujezdce je účtován poplatek 299 Kč.
 7. Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla.
 8. Pro čerpání služby je nutné předložit vytištěný platný voucher, občanský a řidičský průkaz.
 9. V ceně pronájmu vozidla je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399 Kč.
 10. Jízdu je nutné uskutečnit v době platnosti voucheru.
 11. Zakoupením zážitkového poukazu na jízdu souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na https://goo.gl/JW6S2E.

Kde voucher uplatnit?

Showcars

Březina 127
Loukov
294 11

Telefon: +420 720 173 408, +420 720 173 409
E-mail: info@showcars.cz

Zvětšit mapu

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít