2D a 3D prodloužení řas metodou řasa na řasu v Brně
Mrkněte do brněnského salonu Týna a poté budou všichni už jen mrkat na vás. Dokonalý sexy pohled díky hustým řasám bude vábit totiž úplně každého. Pomocí metody 2D a 3D Hollywood vám místní kosmetičky nalepí řasy tak, aby působily svůdně i přirozeně.
499 Kč
původní cena
780 Kč
dosud zakoupeno
11 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 7 lidí.
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
Prodloužení řas v Brně 4.0 1 499
  • Ušetříte 281 Kč
  • Salon Týna v Brně
  • 2D a 3D prodloužení řas metodou řasa na řasu
  • Dosažení většího a přirozeného objemu řas
  • Svůdný a přirozený pohled
  • Délka procedury: 60 minut

 Otevírací doba

Dle předchozí rezervace.

Prodlužování řas je aktuálním trendem, který vás nejen osvobodí z okovů každodenního nanášení řasenky, ale rovněž vás obdaří dokonalým pohledem s notnou dávkou svůdnosti. Díky metodě 2D a 3D permanentního lepení řas se vám dostane většího a přirozeného objemu řas, který muže zkrátka dostane do kolen.

 

 

Boom prodlužování řas nastal v minulém století, kdy filmová plátna přímo volala po dlouhých a hustých řasách, které upoutávaly pozornost diváků. Od té doby však lepení řas urazilo dlouhou cestu.

 

 

Unikátní metoda objemového prodlužování řas 2D a 3D umožňuje aplikaci dvou nebo tří syntetických řas na jednu přírodní. Tím je dosaženo přirozeně vypadajících, avšak přepychově hustých a výraznějších řas. Přízvisko permanentní není u této metody použito náhodou, neboť tyto řasy vydrží mnohem déle než u běžných metod.

 

 

  • Nutno se objednat předem na tel. čísle: +420 607 757 074.
  • O případných kontraindikacích se informujte u poskytovatele služby.
Kde voucher uplatnit?

Salon Týna

Františkánská 7
Brno
602 00

Telefon: +420 607 757 074
E-mail: kucerova.hana@seznam.cz

Zvětšit mapu

Mapa Mrkněte do brněnského salonu Týna a poté budou všichni už jen mrkat na vás. Dokonalý sexy pohled díky hustým řasám bude vábit totiž úplně každého. Pomocí metody 2D a 3D Hollywood vám místní kosmetičky nalepí řasy tak, aby působily svůdně i přirozeně.

Diskuze

V diskuzi se nachází 3 příspěvky. Chcete se o nabídce dozvědět více? Nebojte se nás zeptat.

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít