2denní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR
Máte pochybnosti o tom, kam se vydala vaše kariéra? Vždy jste se viděli spíše jako talentovaný umělec, ale vaše výtvory šly bohužel hned do koše? Tak nad sebou ještě nelámajte hůl a zkuste si zajít na kurz kreslení pravou hemisférou od Atelieru Mozaika.
1 249 Kč
původní cena
2 000 Kč
dosud zakoupeno
67 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 2 lidi.
Platnost voucheru:
do 30. 6. 2018
Hodnocení nabídky Více informací

4,4 / 5

Hodnotilo 50 zákazníků
95 % zákazníků doporučuje
 • Zákazník
  13.03.2018
  Ukazky zpusobu kresleni a vysvetleni, jak na to
 • Zákazník
  09.03.2018
  Skvěký přístup pana Karla. Není co vytknout.
 • Zákazník
  30.11.2017
  Že jsem to zvládla objednat
 • Zákazník
  23.05.2017
  Přesvědčila jsem se, že naučit se kreslit může opravdu každý. Srovnávací obrázky 1. a 2. den odpovídají realitě a myslím, že všechny účastníky pobaví…
  Žádný nedostatek, možná trochu omezený prostor u pracovního stolu, bylo nás hodně.
 • Zákazník
  05.05.2017
  Co jsem se naučila v sobě objevila. Nemám, co bych vytkla.
 • Zákazník
  25.01.2017
  Příjemné, veselé a klidné vedení kurzu. Žádný spěch nebo tlak. Dozvěděla jsem se plno nových tipů a vychytávek. Zajímavé cvičení
  Ke konci jsem už byla unavená.
 • Zákazník
  25.01.2017
  Pohodový víkend s profesionálním přístupem lektorky.
 • Zákazník
  28.12.2016
  Super lektorka, všem se pečlivě věnovala, cenné rady a zkušenosti! Perfektně strávený víkend!
 • Zákazník
  07.12.2016
  PŘÍSTUP LEKTORKY A JEJÍHO KOLEGY, POHODOVÁ ATMOSFÉRA. 1. den byl pro mě náročný než jsem si zvykla a druhý den už pohodě.Úžasně jsem se odreagovala a…
  Nevyhovovala mně délka, mám Dg. RS a tak se nedovedu dlouho soustředit. Strava drahá a studená.
 • Ilona Lovrantová
  03.10.2016
  kurs splnil co jsem od něj očekávala,prostředí bylo pěkné a paní co školila příjemná.
  Nelíbilo se mi,že některé kresby a jejich opravování bylo zdlouhavé.
 • Zákazník
  19.09.2016
  Plno vychytávek, jak se co kreslí. Ačkoliv jsem se snažila doma kreslit, nikdy bych na některé vychytávky sama nepřišla.
  Druhý den se dělal jen jeden jediný výkres a bylo to málo akční. Mohly se malovat aspoň dva portréty. Špatně rozvrhlý čas, velké časové prostoje.
 • Zákazník
  17.05.2016
  Výuka techniky
 • Alena Letochová
  16.05.2016
  Líbil se mi celý kurz. Díky skvělému, charismatickému lektorovi panu Tomáši Mlejnkovi jsme se naučili používat tu správnou hemisféru při kreslení…
 • Zákazník
  05.05.2016
  cena a rychlost
 • Zákazník
  31.03.2016
  přirozený a příjemný přístup paní Elišky,kurz splnil mé očekávání a tudíž uvažuji o dalším kurzu kreslení.
 • Zákazník
  10.03.2016
  Koupili jsme kurz, jako dárek
 • Lenka Krkavcová
  10.03.2016
  Doporučeno pro děti od9ti let. Při školení nám bylo řečeno, že je to vhodné pro 13 - 14ti lete teenageri. Takže za nám vyhozené peníze, neefektivní.…
 • Zákazník
  29.02.2016
  Líbila se mi rychlost vyřízení voucheru,cena nabídky,ale hlavně i její obsah a kvalita,spolehlivost :-)) Mnou zvolenou víkendovou akcí jsem byla…
 • Zákazník
  23.01.2016
  dobře zorganizováno, skvělá lektorka,dobrá cena,nenašli jsme jedinou slabinu, vřele všem doporučujeme - všichni se zdokonalí v kreslení
Víkendový kurz kreslení po celé ČR 4.4 50 1249
 • Ušetříte 751 Kč
 • Atelier Mozaika
 • 15 let na trhu
 • Záruka kvality
 • Dvoudenní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou
 • Místo konání: celá ČR dle harmonogramu
 • Víkendový kurz v čase od 09:45 do 18:45
 • Všechny pomůcky v ceně kurzu
 • Vhodné pro všechny věkové kategorie (od 9 let)
 • Polední přestávka na oběd

 Otevírací doba

Dle předchozí rezervace.

Přečtěte si na blogu

Také jste často ve škole slyšeli podobné narážky jako: „Zapni už konečně ten mozek!“? Během dvoudenního kurzu zjistíte, jak ho nejen zapnout, ale hlavně jak využít potenciál obou hemisfér pro kreslení.

 

2denní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR

 

Každý člověk se může naučit kreslit během pouhých dvou dnů. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou vaše ruce, mozek a chuť zkusit něco nového. Říká se tomu kreslení „pravou“ mozkovou hemisférou. Ke kreslení nepotřebujete žádný zvláštní talent nebo nadání. Potřebujete jen vědět, jak na to. Kreslit totiž umí každý, kdo má ruce.

 

2denní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR

 

V pravé části mozku jsou uloženy city, sny, fantazie a tvořivost. Pravá část mozku nezná žádná omezení – na rozdíl od levé. Ta umí pracovat s prostorem, časem a logikou. Na dvoudenním kurzu se naučíte, jak pracovat s pravou i levou mozkovou hemisférou a již druhý den budete umět kreslit portrét dle předlohy.

 

2denní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR

 

Vyrovnání obou mozkových hemisfér nepřináší jen úspěch v kreslení, ale zároveň se otevřou dveře do jiných tvůrčích oblastí uvnitř vás. Změníte celkový pohled na sebe i vaše okolí, což se projeví v osobním i pracovním životě.

 

2denní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR

 

Víte, jak zní nejčastější věta účastníků kurzu? „No, možná naučíte kreslit každého, ale mě určitě ne“. Dle slov lektorky ale ještě nikdo neodešel z kurzu, aniž by nebyl sám sebou nadšený. Nezáleží na tom, jestli je vám 11 nebo 100 let. Záleží jen na vás, zda máte chuť to zkusit a jediným důkazem pak budou pouze vaše obrázky.

 

2denní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR

 

Atmosféra na kurzu je pokaždé jiná. Nikdy se nesejde stejná skupina lidí. Jedna věc je však všechny spojuje. Mají chuť na sobě pracovat. Mnoho účastníků říká, že to byla pouhá zvědavost, co je přivedlo, ale není tomu tak. Každý chce vědět, co v něm je, a nyní máte ideální příležitost to zjistit i vy.

 

2denní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR

 

Proč zvolit kurz v Atelieru Mozaika?

Představujete-li si, že kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou znamená, že se provede jakési čáry máry na otevření pravé strany mozku, doopravdy to tak není. Podstata metody je o trochu hlubší, než jak je v Čechách známá. V Atelieru Mozaika tedy slovo pravá berou s rezervou a neztotožňují se s ním.

 

2denní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR

 

Učení metody „pravou“ mozkovou hemisférou vychází z učení Američanky Betty Edwards, která napsala také svou knihu Drawing on the Right Side of the Brain, což může vyznít jako Kreslení pravou stranou mozku. Není to ale pravda. V přesném překladu této knihy význam slova „right“ neznamená „pravá“ ve smyslu určení strany. V tomto případě slovo „right“ znamená „správná“ strana. Jinak řečeno: to, co chcete nakreslit, nakreslíte nejlíp, když použijete tu „správnou“ stranu svého mozku.

 

2denní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR

 

Na něco levou a na něco pravou. Pravá strana mozku neumí pracovat s prostorem nebo časem. Jak by bylo možné bez levé umístit do obrázku vše tam, kam to patří,… oči na hlavu a správně daleko od sebe apod. To je práce zase levé strany našeho mozku. Proto člověk do vínku dostal obě.

 

2denní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR

 

 • Termín a místo konání kurzu si vyberte na stránkách Atelieru Mozaika.
 • V případě zrušení rezervace s dostatečným předstihem a ze závažných důvodů je možnost nabídky náhradního termínu či převést kurz na jinou osobu.
 • Poskytovatel má právo nabídnout klientovi náhradní termín v případě, že je kurz již plně obsazen nebo není přihlášen minimální počet účastníků pro otevření kurzu, bez nároku na vrácení peněz.
Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Poté voucher uplatněte na e-mailu: info@ateliermozaika.cz.
 3. Uveďte své kontaktní údaje, případně počet přihlášených osob, kód voucheru, datum konce platnosti voucheru a vybraný termín a místo kurzu dle harmonogramu – http://goo.gl/FGmAkv.
 4. V případě zrušení rezervace s dostatečným předstihem a ze závažných důvodů je možnost nabídky náhradního termínu či převést kurz na jinou osobu.
 5. Rezervace a dotazy na obsazenost na e-mailu info@ateliermozaika.cz či telefonu +420 724 171 075.
 6. Poskytovatel má právo nabídnout klientovi náhradní termín v případě, že je kurz již plně obsazen nebo není přihlášen minimální počet účastníků pro otevření kurzu, bez nároku na vrácení peněz.

Kde voucher uplatnit?

Atelier Mozaika

Havraní 9
Praha 6
165 00

Telefon: +420 724 171 075 (10:00–18:00)
E-mail: info@ateliermozaika.cz

Zvětšit mapu

Mapa Máte pochybnosti o tom, kam se vydala vaše kariéra? Vždy jste se viděli spíše jako talentovaný umělec, ale vaše výtvory šly bohužel hned do koše? Tak nad sebou ještě nelámajte hůl a zkuste si zajít na kurz kreslení pravou hemisférou od Atelieru Mozaika.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít