Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
3–5denní vinařský pobyt pro 2 osoby na jižní Moravě
Moravu můžete poznávat všemi smysly. Po příjezdu nosem nasajete čerstvý vzduch, který ovane vaše tělo, své zraky potěšíte pohledem na skvostnou krajinu a zaposloucháte se do švitoření ptáků a šustění korun stromů. Ve vinném sklípku v Moravské Nové Vsi pak ochutnáte tu pravou chuť Moravy, chuť vína.
od 1 390 Kč
původní cena
2 200 Kč
dosud zakoupeno
14 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 31. 10. 2017
* Pobyt je možný pouze ve všedních dnech (Ne–Pá).
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
Hodnocení nabídky Více informací

4,7 / 5

Hodnotili 3 zákazníci
100 % zákazníků doporučuje
 • radka jedináková
  09.05.2017
  příjemná paní majitelka, pěkné prostředí, pro nenáročnou klientelu, vše odpovídalo ceně :-)
Vinařský pobyt pro 2 na jižní Moravě 4.7 3 1390
 • Ušetříte 810 Kč
 • 3 dny (2 noci), 4 dny (3 noci) nebo 5 dní (4 noci) pro 2 osoby
 • Ubytování ve Vinném sklípku v Moravské Nové Vsi
 • Bufetové snídaně
 • 1x degustace ve vinném sklepě pro oba (cca 60 minut, 5 vzorků)
 • Neomezená konzumace vína po dobu degustace
 • Džbánek vína 0,7 l pro oba
 • 1. varianta za 1 390 Kč: 3denní pobyt pro 2 (Ne–Pá)
 • 2. varianta za 1 999 Kč: 4denní pobyt pro 2 (Ne–Pá)
 • 3. varianta za 2 590 Kč: 5denní pobyt pro 2 (Ne–Pá)

 Děti

 • do 3 let zdarma
 • od 3 let za plnou cenu

 Pes

pouze malá plemena za 50 Kč/den

 WiFi

zdarma v objektu

 Parkování

zdarma u objektu

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ne

 Příplatky

V termínu 1. 7. – 31. 8. 2017 příplatek 200 Kč/voucher.

 Oddělená kuřácká a nekuřácká část

Den bez vína na jihu Moravy? To by bylo jako den bez slunce. Proto zamiřte na prosluněnou dovolenou plnou tohoto nápoje pravdy a pohostinnosti ve Vinném sklípku v Moravské Nové Vsi, která se nachází v obležení překrásné přírody, jež přímo vyzývá k poznávání.

 

 

Sklípek najdete v Podluží, části Slovácka rozpínající se v cípu státních hranic se Slovenskem a Rakouskem kolem Břeclavi. Tomuto vinorodému kraji dominuje několik unikátních památek, z nichž nejznámější je Lednicko-valtický areál. Vinné lokality jsou propojeny vinařskými cyklostezkami, které provedou milovníky cyklistiky po celém Slovácku.

 

 

Ubytování je rozděleno do dvou objektů. V přízemí prvního z nich, Terezy, se nachází stylové posezení a úložný prostor pro jízdní kola. Schodiště vede do patra, kde se nalézá společenská místnost s kuchyní. V místnosti jsou umístěna krbová kamna, pohovka, jídelní stůl, dvě postele, barevná TV a rádio.

 

 

Kuchyň je vybavena elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, překapávačem na kávu a  lednicí. V tomto podlaží se také nachází sociální zařízení a vstup na kryté venkovní posezení s grilem, na které navazuje travnatá okrasná zahrádka, která zaručuje soukromí. Z podlaží vedou schody do podkroví se 6 postelemi a úložnými policemi.

 

 

Druhý objekt se jmenuje Jakub a najdete v něm společenskou místnost s kuchyňkou, dva dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, jeden pětilůžkový pokoj a nechybí ani krytá terasa a zahrádka.

 

 

Každé ráno se posilníte bufetovou snídaní. Poté už se můžete pomalu začít připravovat na hlavní program celého pobytu – 60minutovou degustaci ve vinném sklípku. Ochutnáte 5 vzorků a po celou dobu budete mít možnost neomezené konzumace vína. Dostanete také 0,7litrový džbán tohoto moravského zlata.

 

 

 

Tipy na výlety

 

ZOO Hodonín (13,5 km)

Zatímco původní zookoutek v době svého vzniku v roce 1976 čítal jen několik málo domácích nebo běžně chovaných exotických zvířat, teď jich návštěvník v dnešní zoologické zahradě může spatřit na pět set osmdesát ve sto sedmdesáti třech druzích.

 

 

 

Břeclav (13,9 km)

Břeclav je známá jako vstupní brána do Lednicko-valtického areálu. Ale i sama Břeclav a její nejbližší okolí má co nabídnout. Při návštěvě města rozhodně neopomeňte zavítat třeba k břeclavskému zámku nebo do známé synagogy.

 

 

 

Staroslovanské hradiště a zámeček Pohansko (14,8 km)

Pohansko je archeologická památková rezervace, která se řadí mezi nejvýznamnější raně středověké památky. Výzkumy a archeologické nálezy z této oblasti poskytují cenné informace o životě z doby Velkomoravské říše a historii našich předků. Byly objeveny kostrové hroby s nádhernými uměleckými nálezy, keramikou, řemeslnickými nástroji, zlatými i stříbrnými šperky. Za návštěvu však také stojí elegantní lovecký zámeček z 19. století, vybudovaný Lichtenštejny.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu ve sklípku.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Vinný sklípek v Moravské Nové Vsi

Hliník
Moravská Nová Ves
691 55

Telefon: +420 518 129 638, +420 721 732 563
E-mail: tomanovaiva@seznam.cz

Zvětšit mapu

Mapa Moravu můžete poznávat všemi smysly. Po příjezdu nosem nasajete čerstvý vzduch, který ovane vaše tělo, své zraky potěšíte pohledem na skvostnou krajinu a zaposloucháte se do švitoření ptáků a šustění korun stromů. Ve vinném sklípku v Moravské Nové Vsi pak ochutnáte tu pravou chuť Moravy, chuť vína.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze