3–5denní vinařský pobyt pro 2 osoby na jižní Moravě
Moravu můžete poznávat všemi smysly. Po příjezdu nosem nasajete čerstvý vzduch, který ovane vaše tělo, své zraky potěšíte pohledem na skvostnou krajinu a zaposloucháte se do švitoření ptáků a šustění korun stromů. Ve vinném sklípku v Moravské Nové Vsi pak ochutnáte tu pravou chuť Moravy, chuť vína.
od 1 390 Kč
původní cena
2 200 Kč
dosud zakoupeno
5 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 9 lidí.
Platnost voucheru:
do 31. 10. 2017
* Pobyt je možný pouze ve všedních dnech (Ne–Pá).
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
Hodnocení nabídky Více informací

4,7 / 5

Hodnotili 3 zákazníci
100 % zákazníků doporučuje
 • radka jedináková
  09.05.2017
  příjemná paní majitelka, pěkné prostředí, pro nenáročnou klientelu, vše odpovídalo ceně :-)
Vinařský pobyt pro 2 na jižní Moravě 4.7 3 1390
 • Ušetříte 810 Kč
 • 3 dny (2 noci), 4 dny (3 noci) nebo 5 dní (4 noci) pro 2 osoby
 • Ubytování ve Vinném sklípku v Moravské Nové Vsi
 • Bufetové snídaně
 • 1x degustace ve vinném sklepě pro oba (cca 60 minut, 5 vzorků)
 • Neomezená konzumace vína po dobu degustace
 • Džbánek vína 0,7 l pro oba
 • 1. varianta za 1 390 Kč: 3denní pobyt pro 2 (Ne–Pá)
 • 2. varianta za 1 999 Kč: 4denní pobyt pro 2 (Ne–Pá)
 • 3. varianta za 2 590 Kč: 5denní pobyt pro 2 (Ne–Pá)

 Děti

 • do 3 let zdarma
 • od 3 let za plnou cenu

 Pes

pouze malá plemena za 50 Kč/den

 WiFi

zdarma v objektu

 Parkování

zdarma u objektu

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ne

 Příplatky

V termínu 1. 7. – 31. 8. 2017 příplatek 200 Kč/voucher.

 Oddělená kuřácká a nekuřácká část

Den bez vína na jihu Moravy? To by bylo jako den bez slunce. Proto zamiřte na prosluněnou dovolenou plnou tohoto nápoje pravdy a pohostinnosti ve Vinném sklípku v Moravské Nové Vsi, která se nachází v obležení překrásné přírody, jež přímo vyzývá k poznávání.

 

 

Sklípek najdete v Podluží, části Slovácka rozpínající se v cípu státních hranic se Slovenskem a Rakouskem kolem Břeclavi. Tomuto vinorodému kraji dominuje několik unikátních památek, z nichž nejznámější je Lednicko-valtický areál. Vinné lokality jsou propojeny vinařskými cyklostezkami, které provedou milovníky cyklistiky po celém Slovácku.

 

 

Ubytování je rozděleno do dvou objektů. V přízemí prvního z nich, Terezy, se nachází stylové posezení a úložný prostor pro jízdní kola. Schodiště vede do patra, kde se nalézá společenská místnost s kuchyní. V místnosti jsou umístěna krbová kamna, pohovka, jídelní stůl, dvě postele, barevná TV a rádio.

 

 

Kuchyň je vybavena elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, překapávačem na kávu a  lednicí. V tomto podlaží se také nachází sociální zařízení a vstup na kryté venkovní posezení s grilem, na které navazuje travnatá okrasná zahrádka, která zaručuje soukromí. Z podlaží vedou schody do podkroví se 6 postelemi a úložnými policemi.

 

 

Druhý objekt se jmenuje Jakub a najdete v něm společenskou místnost s kuchyňkou, dva dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, jeden pětilůžkový pokoj a nechybí ani krytá terasa a zahrádka.

 

 

Každé ráno se posilníte bufetovou snídaní. Poté už se můžete pomalu začít připravovat na hlavní program celého pobytu – 60minutovou degustaci ve vinném sklípku. Ochutnáte 5 vzorků a po celou dobu budete mít možnost neomezené konzumace vína. Dostanete také 0,7litrový džbán tohoto moravského zlata.

 

 

 

Tipy na výlety

 

ZOO Hodonín (13,5 km)

Zatímco původní zookoutek v době svého vzniku v roce 1976 čítal jen několik málo domácích nebo běžně chovaných exotických zvířat, teď jich návštěvník v dnešní zoologické zahradě může spatřit na pět set osmdesát ve sto sedmdesáti třech druzích.

 

 

 

Břeclav (13,9 km)

Břeclav je známá jako vstupní brána do Lednicko-valtického areálu. Ale i sama Břeclav a její nejbližší okolí má co nabídnout. Při návštěvě města rozhodně neopomeňte zavítat třeba k břeclavskému zámku nebo do známé synagogy.

 

 

 

Staroslovanské hradiště a zámeček Pohansko (14,8 km)

Pohansko je archeologická památková rezervace, která se řadí mezi nejvýznamnější raně středověké památky. Výzkumy a archeologické nálezy z této oblasti poskytují cenné informace o životě z doby Velkomoravské říše a historii našich předků. Byly objeveny kostrové hroby s nádhernými uměleckými nálezy, keramikou, řemeslnickými nástroji, zlatými i stříbrnými šperky. Za návštěvu však také stojí elegantní lovecký zámeček z 19. století, vybudovaný Lichtenštejny.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu ve sklípku.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Vinný sklípek v Moravské Nové Vsi

Hliník
Moravská Nová Ves
691 55

Telefon: +420 518 129 638, +420 721 732 563
E-mail: tomanovaiva@seznam.cz

Zvětšit mapu

Mapa Moravu můžete poznávat všemi smysly. Po příjezdu nosem nasajete čerstvý vzduch, který ovane vaše tělo, své zraky potěšíte pohledem na skvostnou krajinu a zaposloucháte se do švitoření ptáků a šustění korun stromů. Ve vinném sklípku v Moravské Nové Vsi pak ochutnáte tu pravou chuť Moravy, chuť vína.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít