Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
3–5denní vinařský pobyt v Mutěnicích na jižní Moravě pro 2
Pro milovníky vína a krásné lokality jižní Moravy je tu pobyt stvořený přímo na tělo. Poblíž Hodonína v srdci obce Mutěnice vás čeká totiž útulné ubytování v původním vinném sklípku. Chybět nebude ani degustace a výhled na vinice.
Sleva skončila
25.07.2017
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 31. 8. 2017
* Pobyt je možný pouze od neděle do čtvrtka.
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
 • Ušetříte 801 Kč
 • 3 dny (2 noci), 4 dny (3 noci) nebo 5 dní (4 noci) pro 2
 • Ubytování v penzionu Búda u Kramářů
 • Vybavená kuchyňka
 • Degustace 8 vzorků vín pro oba
 • Terasa s pergolou
 • 1. varianta za 1 699 Kč: 3denní pobyt pro 2
 • 2. varianta za 2 499 Kč: 4denní pobyt pro 2
 • 3. varianta za 3 299 Kč: 5denní pobyt pro 2

 Děti

50 % z ceny voucheru

 Pes

100 Kč/noc

 WiFi

zdarma na penzionu

 Parkování

zdarma u penzionu (max. 3 osobní auta)

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ne

 Nekuřácký podnik

Lepší než zašpiněná plína je dovolená s vůní vína. Odpočiňte si od dětí, práce a splínů a vyrazte vstříc jihomoravskému vínu! Těšit se můžete na ubytování v tradiční Búdě u Kramářů v prostředí honosných vinohradů.

 

 

Z terasy přistaveného penzionu je výhled na Mutěnické búdy, jejichž typickým prvkem jsou vstupné průčelí, tzv. Žůdro, a tradiční malování slováckými ornamenty či škrabaným sgrafity. Přímo ve sklípku si pak pochutnáte na degustaci až 8 vzorků místních vín.

 

 

Své vinné sny si můžete nechat zdát v jednom ze čtyř pokojů s maximální kapacitou pro 10 osob. Každý pokoj je také vybaven televizí s multimediálním systémem.

 

 

K dispozici je společná kuchyňka s lednicí a dvě samostatná sociální zařízení se sprchami. Při slunečném počasí není nic lepšího, než posnídat na terase, která je zastřešená pergolou. Výhled na Mutěnické búdy je zkrátka neodolatelný. Pár kroků od búdy je hlavní silnice, na které se nachází restaurace „Pod Búdama“, která nabízí chutné celodenní stravování.

 

 

 

Tipy na výlety

 

Slovácko (v okolí sklípku)

Slovácko je kraj přírodních krás, historických památek i tradičních lidových zvyků, kde si opravdu každý přijde na své. Tak vezměte auto, kolo, nebo si procvičte svaly a vydejte se poznávat krásy Moravy.

 

 

 

Hodonín (11 km)

Za návštěvu stojí jistě i město Hodonín, kde se můžete vydat do ZOO s pavilonem exotického ptactva, primátů či půvabným pavilonkem pro plameňáky. Největší chloubou je výběh velkých kočkovitých šelem. Město se pyšní také barokním loveckým zámkem, který nabízí stálou expozici o životě prvního prezidenta a hodonínského rodáka, T. G. Masaryka.

 

 

 

Plže v obci Petrov (20 km)

Památková rezervace lidové architektury je chloubou obce Petrov. V areálu je okolo 80 vinných sklepů vybudovaných v 15. století, které vybudovali sami vinaři. Vinné sklepy vytvářejí ulicovou zástavbu se dvěma náměstíčky. Areál je hojně navštěvován turisty a rozvíjí se zde výrazně vinařská turistika.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v penzionu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.