Recenze k nabídce Luxusní pobyt se saunou i bazénem v podzámčí v Polsku

4,5 / 5

Hodnotilo 25 zákazníků
5 18x
4 4x
3 2x
2 0x
1 1x
332 zákazníků celkem zakoupilo
95% spolehlivost - nízká míra reklamací
Čistota: 4,6 / 5
Pohodlí: 4,4 / 5
Místo/Lokalita: 4,5 / 5
Personál: 4,4 / 5
Zařízení: 4,2 / 5
Poměr cena/kvalita: 4,4 / 5

Recenze od zákazníků (5)

Zákazník
17.08.2018
Letos jsme u vás s partnerem a 3-letým synem zkusili Polsko. Vše bylo super - jídlo, vstřícný a přátelský personál, prostředí. Už jsme si slíbili , že se na zámek Kliczkow znovu vrátíme! Díky za super dovolenou!
Alena Klabanová
17.08.2018
Večeře měla být 3 chodová,, personál jsme nato upozornili, ale nereagoval, zůstala pouze 2 chodová.
Antonín Raulím
28.03.2018
Krásné prostředí, pěkné ubytování, luxusní domluva s ochotným personálem. Byly jsme s 1 letou holčičkou a pobyt si náramně užili. Jídlo skvělé a bazén také.
Tomáš Novák
25.03.2018
Při příjezdu nám s přítelkyní byl přidělen pokoj s oddělenými lůžky. Proto jsme slušně požádali na recepci, zdali by bylo možné vyměnit pokoj za pokoj s velkou manželskou postelí, načež se nám dostalo odpovědi, že všechny pokoje jsou plné. Dost zvláštní představa, že? Proto jsem druhý den ráno zavolal na recepci a požádal o rezervaci pokoje s velkou manželskou postelí, abych si ověřil správnost včerejšího tvrzení slečny z recepce. Samozřejmě mně bylo vyhověno a rezervace velkého pokoje byla možná. Proto jsem se opět vrátil na recepci a informoval je, že jsem jim ráno volal a sami mně potvrdily, že mají volný pokoj s manželskou postelí a mám podezření, že mně lžou. Opět samé ústupky a předstírání, že nerozumí dost dobře česky a ani anglicky. Mám podezření z duálního přístupu k zákazníkům. Proto pokud nechcete, aby s Vámi bylo zacházeno jako s méněcennými hosty na zámku, který si naivně s takovým personálem přidělil 4 hvězdičky, velmi doporučuji vybrat si jiné ubytování/pobyt, popř. peníze uspořit.
Zákazník
16.08.2017
Očekávali jsme ubytování na statku, ale bydleli jsem přímo na na zámku. Fakticky až zde jsme prvně bydleli ve věži :)) .Pokoj byl vkusně zařízen, pokoj se denně uklízel. Zámek je hezky rekonstruovaný. Komentovaná prohlídka zámku se nám rovněž líbila. Upozornil jsem, že nám neřekli, čeho se máme dotknout, abychom vyhrál ve sportce... :). Personál hotelu nám vždy ochotně poradil a pomohl. Hotelové služby rovněž jsou na úrovni. Strava vysoce překonala moje očekávání: kvalitní jídlo, dobrá káva a velká možnost výběru. Rovněž bazén, fitko a sauna - vše v pohodě. Kolem zámku existuje možnost dlouhých vycházek (koně, povoz nebo kola jsme si nepůjčili - neměli jsme na to čas). Připojení k internetu fungovalo bezchybně, polské pivo se dalo pít. S děti uvítají výlet do Lubomierze (www.zamekslaskichlegend.pl).
Chybí podrobnější informace o výletech po okolí (popis, foto, webová adresa) a zcela chybí bezplatné letáčiky. Pokud nevíte, kam pojedete na výlet, tak ani řádně nevyužijete velkoformátové dotykové tablo s internetem, které se nachází v recepcii. Rovněž popis vycházkový tras je velice, velice stručný a hlavně je jen polsky. Chtělo by to doplnit alespoň mapkou tras.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít