3–8denní wellness pobyt pro 2 osoby v Harrachově s polopenzí

Pokud už také pomalu potřebujete pořádně dobít baterky, pomůže vám pár dní strávených v kouzelném krkonošském prostředí. Obzvlášť, když vás čeká ubytování v útulném hotelu s bohatou polopenzí, kávou a dezertem a především neomezeným vstupem do wellness.
od 2 699 Kč
původní cena
5 000 Kč
dosud zakoupeno
298 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 10 lidí.
Platnost voucheru:
do 1. 10. 2017
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
 • Ušetříte 2 301 Kč
 • 3 dny (2 noci), 5 dní (4 noci) nebo 8 dní (7 nocí) pro 2 osoby
 • Ubytování ve SPA Hotelu Bílý Hořec***
 • Snídaně formou teplého a studeného rautu
 • Večeře formou tříchodového menu
 • 1x káva a dezert v době od 15:00 do 16:00
 • Neomezený vstup do veřejného wellness od 10:00 do 18:00
 • 1. varianta za 2 699 Kč: 3denní pobyt pro 2
 • 2. varianta za 4 990 Kč: 5denní pobyt pro 2
 • 3. varianta za 8 990 Kč: 8denní pobyt pro 2

 Děti

 • do 3 let zdarma
 • od 3 do 11,99 let za 450 Kč/noc s polopenzí

 Pes

100 Kč/noc

 WiFi

zdarma na hotelu

 Parkování

zahrnuto v ceně

 Rekreační poplatek

17 Kč/osoba/noc

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ano

 Nekuřácký podnik

Když už si člověk se svém nabitém programu najde pár dní pro zaslouženou dovolenou, je potřeba zajistit, aby opravdu stála za to. Přesně to vám zaručí SPA Hotel Bílý Hořec*** s tradicí pohostinností již od roku 1922, který se nachází v centru Harrachova, největšího sportovního a rekreačního centra Krkonoš.

 

 

SPA Hotel Bílý Hořec je útulný hotel horského typu, který nabízí 38 komfortně zařízených pokojů zařízených v tradičním krkonošském stylu. Všechny pokoje jsou vybavené sprchou, WC a televizí.

 

 

V hotelové restauraci každé ráno naberete síly během snídaně podávané formou teplého a studeného rautu. Den zde zakončíte tříchodovou večeří, kterou pro vás připraví zkušený šéfkuchař se svým týmem. V restauraci si můžete vychutnat českou kuchyni, ale také zajímavá mezinárodní jídla. Káva a dezert (1x) se podávají v době od 15:00 do 16:00.

 

 

V letních měsících vás jistě zláká letní zahrádka k posezení s překrásným výhledem na Čertovu horu s areálem skokanských můstků.

 

 

Relaxační centrum ve stylu římských lázní je ideálním místem pro využití vašeho volného času. V příjemném prostředí „Relax & Care“ centra načerpáte novou sílu a energii a zapomenete na své všední starosti za zvuků relaxační hudby.

 

 

Každý den tak od 10:00 do 18:00 budete mít k dispozici whirlpool, Kneippovu koupel a parní lázeň.

 

 

 

Tipy na výlety

 

Sklárna Harrachov (1,5 km)

Jen kousek hotelu můžete navštívit druhou nejstarší sklárnu v Čechách. Ta byla založena před rokem 1712 na jilemnickém panství hrabat Harrachů. Během exkurze vás zasvětí do zachovaného tradičního způsobu sklářské výroby a nahlédnete i do muzea a pivovaru.

 

 

 

Mumlavské vodopády (2,2 km)

Mumlavské vodopády se nachází poblíž Harrachova na okraji Mumlavského dolu pod Ptačincem. Jsou nejbohatším vodopádem na vodu řítící se s hukotem po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů. Nedaleko vodopádů se nachází Mumlavská bouda – původně harrachovská hájovna, dnes výletní restaurace. Pokračovat pak můžete dále na Voseckou boudu.

 

 

 

Rozhledna Štěpánka (10,7 km)

Rozhledna Štěpánka na vrchu Hvězda je nejstarší rozhlednou Jizerských hor. Její stavbu zahájil kníže Camill Rohan roku 1847. Nabízí opravdu velkolepý výhled na Jizerské hory, Krkonoše, Zivčinu a Kozákov, Bezděz, Ještěd a Lužické hory. Dokonce lze zahlédnout České středohoří a horu Říp.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v hotelu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.

Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

SPA Hotel Bílý Hořec***

Harrachov 178
Harrachov
512 46

Telefon: +420 485 102 283, +420 704 738 738
E-mail: rezervace@spabilyhorec.cz

Zvětšit mapu

Mapa Pokud už také pomalu potřebujete pořádně dobít baterky, pomůže vám pár dní strávených v kouzelném krkonošském prostředí. Obzvlášť, když vás čeká ubytování v útulném hotelu s bohatou polopenzí, kávou a dezertem a především neomezeným vstupem do wellness.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít