Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
3 až 6denní pobyt se snídaněmi pro 2 v centru Plzně
Jestliže nejste zrovna typ nepohody a při představě pobytu někde v přírodě pod stanem se vám podlamují kolena, tak raději zamiřte do Plzně, kde budete mít po ruce všechny vymoženosti života ve městě – a hlavu tu pak složíte v hotelu přímo v centru města.
Sleva skončila
25.07.2017
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 30. 9. 2017
Check-in od: 15:00  |  Check-out do: 12:00
 • 3 dny (2 noci), 4 dny (3 noci) nebo 6 dní (5 nocí) pro 2 osoby
 • Ubytování v luxusním hotelu Rous**** v centru Plzně
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Láhev vína na pokoji
 • 1. varianta za 4 390 Kč: 3denní pobyt pro 2
 • 2. varianta za 6 490 Kč: 4denní pobyt pro 2
 • 3. varianta za 10 490 Kč: 6denní pobyt pro 2

 Děti

 • do 12 let zdarma
 • přistýlka za 660 Kč/noc

 Pes

300 Kč/noc

 WiFi

zdarma na hotelu

 Parkování

Přes víkend zdarma u hotelu, nebo zakoupení v parkovacím automatu.

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení je vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ano

 Nekuřácký podnik

Luxus, styl a pohodlí na vás čeká v hotelu Rous**** v samotném srdci města Plzně. Odtud to je coby kamenem dohodil na Náměstí Republiky a ke všem kulturním a historickým památkám. Ochuzeni nebudete ani o dech beroucí výhled na historické centrum města.

 

 

Ubytováni budete v jednom z 18 pokojů, který na vás už při vstupu dýchne luxusem. Najdete zde minibar, své cennosti schováte v trezoru s digitálním ovládáním, nechybí telefon a televize, které přijde na chuť i zahraniční klientela. Pustit si můžete kanály české, ale i německé, italské, francouzské, arabské a mnoho jiných.

 

 

Koupelny jsou vybaveny sprchou nebo vanou a bidetem. Vhod však přijde i vysoušeč vlasů a především ženy ocení značkovou kosmetiku. Po příjezdu si se svým partnerem vychutnáte dobré víno, které je pro vás na pokoji připraveno.

 

 

Bufetová snídaně se stane unikátním zážitkem v Caffé Emily nebo na venkovní terase, která je umístěna na historických městských hradbách s úžasným výhledem do rozkvetlého parku.

 

 

 

Tipy na výlety

 

Pivovarské muzeum (hotel se nachází přímo ve městě)

Kdo miluje pivo, pro toho je takřka povinností zavítat do pivovarského muzea tohoto hlavního města piva. Zde prožijete příběh piva od starověku do současnosti. Uvidíte zde stovky jedinečných exponátů, které mapují historii vaření a kulturu pití piva od nepaměti po současnost. Součástí prohlídky je ochutnávka 0,3 l piva Pilsner Urquell.

 

 

 

Katedrála sv. Bartoloměje (hotel se nachází přímo ve městě)

Tato katedrála, která je nepřehlédnutelnou dominantou Náměstí Republiky, se pyšní nejvyšší věží v České republice. Ta měří neuvěřitelných 103 m. K ochozu věže ve výšce 62 m vede 301 schodů a za pěkného počasí bývá z ochozu vidět i 72 km vzdálená Šumava.

 

 

 

Air park Zruč u Plzně (11 km)

Tanky, děla, letouny či jejich repliky, tedy hlavní protagonisty známého českého filmu Tmavomodrý svět, jsou vystaveny v Air parku ve Zruči u Plzně. Tato soukromá sbírka letadel a vojenské techniky čítá 50 celých a 20 nekompletních letadel a tanků z druhé světové války, takže zájemci o vojenskou techniku budou chrochtat při prohlídce blahem.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v hotelu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.