Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
3 nebo 8denní pobyt pro dva s polopenzí a bazénem na Šumavě
Nemusíte mít obavy, že by vás v nejmenší vsi u nás i na světě, v Nicově, nic nečekalo. Právě naopak. Je tu připraveno ubytování v komfortním penzionu, kde v rámci polopenze nebude nouze o dobré jídlo ani o aktivity v bazénu, na tenisovém, volejbalovém či nohejbalovém kurtě nebo u stolního tenisu.
od 2 390 Kč
původní cena
4 740 Kč
dosud zakoupeno
23 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
 • Ušetříte 2 350 Kč
 • 3 dny (2 noci) nebo 8 dní (7 nocí) pro 2 osoby
 • Ubytování v penzionu Pod Zvonem
 • Kontinentální snídaně
 • Dvouchodové večeře výběrem z menu
 • Neomezený vstup do bazénu pro oba
 • Neomezený vstup na tenisový, volejbalový či nohejbalový kurt s možností zapůjčení raket na tenis
 • Možnost využití stolního tenisu
 • 1. varianta za 2 390 Kč: 3denní pobyt pro 2
 • 2. varianta za 8 590 Kč: 8denní pobyt pro 2

 Děti

 • do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
 • od 3 do 15 let za 430 Kč/noc/snídaně 

 Pes

Po domluvě s penzionem bez poplatku.

 WiFi

zdarma na penzionu

 Parkování

zdarma u penzionu

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ano

 Nekuřácký podnik

Ve známé české písni se zpívá, že prý jenom zvony ví, co bude dál. Vy to už teď ale víte také. Dál je na pořadu dne aktivní dovolená v penzionu Pod Zvonem, díky němuž si konečně vychutnáte 2 dny nebo rovnou celý týden pořádné pauzy, během níž vás už nic nebude tížit.

 

 

Penzion Pod Zvonem se nachází v předhůří Šumavy na Klatovsku v Nicově, který leží nedaleko Plánice. Potěšíte se pohledem na úchvatnou krajinu kopců, údolí, lesů, luk, potůčků a rybníčků, tichých vesniček a majestátných hradů v okolí.

 

Penzion má 8 pokojů a v některých je možnost přistýlky. Pokoje jsou útulné, pohodlné a jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem, WC, minibarem s lednicí (vybaveno), TV a připojením k WiFi. Některé pokoje mají balkon a všechny jsou nekuřácké.

 

 

Restaurace s kapacitou 20 míst je velmi útulná, vybavena krbem a barem. Své žáludky tu naplníte během kontinentální snídaně nebo při lahodné dvouchodové večeři. Dáváte-li přednost grilovaným pokrmům, namiřte si to rovnou na zahradu u penzionu, kde si můžete ugrilovat. 

 

Penzion Pod Zvonem - Šumava - ilustrativní foto

 

V horkých letních dnech potěší příležitost využít neomezený vstup do bazénu. Pro aktivní vyplnění volného času navštivte tenisový, volejbalový či nohejbalový kurt s možností zapůjčení raket na tenis. Jak jinak vstup na tyto plochy je neomezený. A patříte-li mezi příznivce stolního tenisu, rozhodně nebudete zklamáni, i ten si tu můžete zahrát. 

 

 

Vašeho miláčka na čtyřech kolech bezpečně zaparkujete v uzavřeném areálu a pokud budete chtít uschovat kola do úschovny, ani to nepředstavuje problém. Pakliže jste si kola nevzali a přesto byste chtěli poznávat okolí právě na nich, můžete si v penzionu zapůjčit elektrokola

 

Penzion Pod Zvonem - Šumava - ilustrativní foto

 

 

Tipy na výlety

 

Okolí penzionu

V samotném městě Nicov stojí za návštěvu barokní poutní kostel Narození Panny Marie, který je jedním z vrcholných děl vynikajícího stavitele v období baroka K. I. Dientzenhofera. Jen něco málo přes 2 km od Nicova se rozkládá městečko Plánice lákající turisty především rodným domkem známého vynálezce Františka Křižíka, který je upraven jako malé technické muzeum. Letní radovánky si pak užijete u rybníka Hnačov, necelých 5 km od penzionu.

 

 

 

Zámek Žinkovy (12,8 km)

V druhé polovině 17. století vznikl v místech původní tvrze raně barokní zámek, který byl v r. 1897 přestavěn do pseudorenesanční podoby vídeňskými architekty H. Helmerem a F. Fellnerem. U zámku se rozprostírá park a velký Žinkovský rybník.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v penzionu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Penzion Pod Zvonem

Nicov 49
Plánice
340 34

Telefon: +420 725 590 198
E-mail: manhaljiri@email.cz

Zvětšit mapu

Mapa Nemusíte mít obavy, že by vás v nejmenší vsi u nás i na světě, v Nicově, nic nečekalo. Právě naopak. Je tu připraveno ubytování v komfortním penzionu, kde v rámci polopenze nebude nouze o dobré jídlo ani o aktivity v bazénu, na tenisovém, volejbalovém či nohejbalovém kurtě nebo u stolního tenisu.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze