Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
3denní kurz přežití v přírodě se sadou přežití na Táborsku
Chtěli byste si vyzkoušet, jaké je to strávit tři dny v roli trosečníka na pustém ostrově bez moderních vymožeností? Naučíte se získávat potravu, rozdělat oheň, lovit, střílet z luku a spoustu dalších užitečných triků.
Sleva skončila
25.05.2017
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 31. 10. 2017
  • Ušetříte 1 651 Kč
  • 3denní kurz přežití v přírodě pro 1 osobu
  • Teoretické i praktické lekce
  • Základní kurz první pomoci
  • Sada pro přežití v hodnotě 1 000 Kč (pouze u 2. varianty)
  • 1. varianta za 1 999 Kč: 3denní kurz přežití v přírodě
  • 2. varianta za 2 599 Kč: 3denní kurz přežití v přírodě se sadou pro přežití

Osud Robinsona Crusoa vás nejspíše nečeká, i tak se vám ale určitě budou hodit základní znalosti ohledně přežití.

 

 

Co se naučíte?

Vedle tradičních věcí ve stylu techniky rozdělávání ohně, úpravy vody k pití, zajištění jídla, přístřešku a podobně vás také čeká překonávání horizontálních i vertikálních překážek, výroba pastí, rybolov, výroba zbraní, základy práce s výbušninami (jak je poznat, vyrobit z dostupných materiálů, aktivace/deaktivace minového pole), lukostřelba a základní kurz první pomoci.

 

 

Co s sebou?

Připravovat se na kurz není potřeba. Celá logika kurzů přežití spočívá v nápaditém a efektivním využití zdrojů, které máte kolem sebe k dispozici. Materiál, který se nedá sehnat, dostanete na místě od instruktorů.

 

 

Jak to bude probíhat?

Kurzy jsou koncipovány jako třídenní a probíhají od května do října v okolí řeky Lužnice. Základní tábor bude na vlastních pozemcích mimo dosah civilizace, odkud budete dále vyrážet do okolních lesů.

 

Kurz je kombinací teoretických informací, které vás mají připravit na možné situace, a praktických částí, kde si jednotlivé věci máte šanci efektivně vyzkoušet.

 

 

Součástí ceny kurzu je i sada pro přežití v ceně více než 1 000 Kč, kde dostanete všechno, co pro přežití ve volné přírodě potřebujete. Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie s alespoň průměrným zdravotním stavem.