pepa.cz
váš známý přes slevy

Pepa

 

 
Hotel Praha - ilustrativní fotoVyražte do severovýchodních Čech a objevte kouzlo Adršpachu. Skalní útvary tu tvoří mnoho neobvyklých tvarů a seskupení. Za jejich krásou se můžete vydat v zimě i v létě. Díky dlouhé platnosti voucheru si můžete zvolit sami, kdy tuto magickou přírodu navštívíte...

  Hotel Praha*** najdete přímo na náměstí, v historickém centru města Broumov, které se nachází nedaleko pískovcových Broumovských stěn.  Na dohled budete mít Benediktinské opatství, které má za sebou bohatou historii. Dnešní podoba opatství je výsledkem vrcholně barokní přestavby z let 1728 – 1733. Samotná budova Hotelu je kulturní památkou a slouží hostům nepřetržitě již přes 400 let. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

V Broumově můžete navštívit řadu nádherných kulturních památek v čele s klášterem. Chráněná krajinná oblast Broumovsko Vás láká na výlety do Adršpašsko-Teplických skalních měst, stolovou horou Ostaš, Broumovské stěny aj. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto 

 

Ubytování

Hotel Praha*** si pro vás připravil dvoulůžkové pokoje s možností až tří přistýlek s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a internetovou přípojkou. Pokud na pobyt vyrazíte i se svým dítkem, můžete si za příplatek zapůjčit dětskou postýlku s povlečením, vaničku, osušku a nočník. 


Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Příplatky

 

 

Lyžování:

 

Hotel Praha - ilustrativní fotoSki areál Kamenec

V obci Kamenec se nachází ski areál, kde je nově přebudovaná sjezdovka s dobrým technickým a terénním zázemím, které jistě uspokojí každého lyžaře. Sjezdovka má celkovou délku 500 m, přičemž od poloviny se rozvětvuje do dvou různě náročných úseků, na kterých si každý přijde na své. 

 

 

 

 

 

 

Hotel Praha - ilustrativní fotoSki areál Petříkovice

Areál se nachází 8 km od Trutnova směr Radvanice a Adršpach. Ski areál nabízí kvalitně upravené sjezdovky. Pro děti a úplné začátečníky je denně v provozu lyžařská škola a malý vlek. Délky sjezdovek jsou od 600 do 800 m.Tipy na výlety:

Hvězda - výletní a poutní místo

Kromě křižovatky turistických tras tu najdeme stejnojmennou turistickou chatu a nedaleko ní poutní kapli panny Marie Sněžné. Kaple byla postavena v roce 1733 a její půdorys je ve tvaru hvězdy. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Kovářova rokle

Velmi romantický, hluboký a asi 1 km dlouhý kaňon v severozápadní části Broumovských stěn, ohraničený skalními bloky a věžemi 60-100 m vysokými, s pískovcovými jeskyněmi. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

  

 

 

Broumovské stěny - Národní přírodní rezervace

Dvanáctikilometrový horský hřbet plný pískovcových věží i skalních hřibů, romantických zákoutí, hlubokých roklí, bludišť, strží, příkrých srázů a fascinujících výhledů do okolní krajiny. 

  

Hotel Praha - ilustrativní foto
 

Jiráskovy skály (Bischofstein)

Menší oblast pískovcových skal navazuje na Teplické skalní město. Jsou zde nejen četné lezecké terény, ale také malebné jezírko a malý barokní zámeček. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto    Hotel Praha - ilustrativní foto 

 

 

 

 

 

 

Hora Ostaš

Další přírodní senzací nedaleko hotelu je tajemná hora Ostaš s bohatou historii, opředenou mnoha pověstmi. Jsou zde dva skalní labyrinty s bludištěm, končící hradem, čertovým autem a slojí českých bratří. Vaše děti nejvíce ocení právě toto záhadné místo.

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Broumovská kotlina

Kotlina je z jedné strany uzavřena hradbou Broumovských stěn a z druhé strany hraničním hřebenem Javořích hor. Přirozeným centrem je město Broumov, obklopené vesnicemi tzv. lánového typu.

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Góry Stolowe - Národní park (PL)

Polský národní park (NP) navazuje na pískovcové oblasti Broumovska. Panoramaticky a krajinářsky nejatraktivnější hory Sudet jsou zároveň jedinými tabulovými horami v celém Polsku. Skalní bludiště.

 Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Broumovský Klášter

Benediktinský klášter sv. Václava byl založen v polovině 14.stol. na místě staršího hradu a obnovován po požárech v letech 1559, 1664 a 1684. Dnešní stav je výsledkem vrcholně barokní přestavby z let 1728 – 1733, provedené podle projektu K.I. Dientzehofera.

 

Hotel Praha - ilustrativní fotoVŠECHNY SLEVY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace