3denní wellness pobyt s whirlpoolem a polopenzí u Třeboně
Už jste někdy bydleli v mlýně? Pokud ne, tak zamiřte do jihočeské Třeboně. Kousek odsud se můžete ubytovat ve zrekonstruovaném mlýně, kde pro vás mají přichystanou polopenzi a také whirlpool, ve kterém strávíte jednu hodinku. A vaše děti se zamilují do krásně vymalovaných pokojů!
2 590 Kč
původní cena
3 520 Kč
dosud zakoupeno
51 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 2 lidi.
Platnost voucheru:
do 3. 5. 2018
* Voucher nelze využít v termínu 22. 12. 2017 – 2. 1. 2018.
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
 • Ušetříte 930 Kč
 • 3 dny (2 noci) pro 2 osoby
 • Ubytování v penzionu Borovanský mlýn
 • Bufetové snídaně
 • Večeře výběrem z menu
 • 1 hodina ve whirlpoolu pro oba

 Děti

 • do 3 let bez nároku na lůžko a stravu
 • do 9,99 let za 420 Kč/noc se snídaní
 • od 10 let a další dospělá osoba na přistýlce za 650 Kč/noc

 Pes

100 Kč/noc

 WiFi

zdarma v penzionu

 Parkování

zdarma u penzionu

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení je vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ano

 Příplatky

Zapůjčení kola za 100 Kč/den.

 Oddělená kuřácká a nekuřácká část

Vaše cesta za poznáváním jižních Čech začíná v penzionu Borovanský mlýn. A proč zrovna tady? Díky jeho ideální poloze, ze které to budete mít blízko na ta nejznámější a nejkrásnější místa – Český Krumlov je vzdálen 30 kilometrů a Třeboň i České Budějovice pouze 16 kilometrů. Pokud tedy máte chuť objevovat jak přírodní skvosty, tak i ty architektonické, které jsou dokonce zapsány na Seznam UNESCO, vyrazte do Borovan!

 

Borovanský Mlýn - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

Zdařile zrekonstruovaný mlýn najdete na břehu jednoho z jihočeských rybníků. Ubytováni budete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, některé mají i balkón nebo pavlač. Nově jsou k dispozici také tematické pokoje (vodnický, farmářský, pohádkový, andílkový), které ocení především děti.

 

Borovanský Mlýn - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

V restauraci si můžete vybrat ze široké nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně. V rámci balíčku si vychutnáte bufetové snídaně a večeře výběrem z menu. Posedět si můžete na letní terase, u táborového ohně či ve vinném sklípku.

 

Borovanský Mlýn - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

Ve volném čase se určitě nudit nebudete – můžete navštívit farmu s koňmi, ovcemi, kozami či slepicemi, vyřádit se na hřišti pro míčové sporty nebo si vyjet na rybník na šlapadle. Děti si mezitím budou hrát na dětském hřišti s pískovištěm, prolézačkami a houpačkami.

 

Borovanský Mlýn - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

A až se unavíte, chtělo by to nějaký relax. Co takhle whirlpool? Můžete v něm strávit 1 hodinu. Pokud vám to bude málo, stačí si připlatit třeba za finskou saunu, bazén nebo solárium.

 

Borovanský Mlýn - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

 

Tipy na výlety

 

Památník Jana Žižky z Trocnova (3 km)

Navštivte zcela novou stálou expozici o Janu Žižkovi, jeho působení a historickém významu tohoto husitského vojevůdce včetně naučné stezky po okolí. Areál památníku je celoročně volně přístupný.

 

Borovanský Mlýn - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

 

Ekomuzeum Růže (12 km)

Ekomuzeum Růže je „muzeum beze zdí“, ve kterém se příroda, kultura a historie spojuje  a umožňuje návštěvníkům nahlédnout do přírodního a kulturního dědictví regionu, který byl formován dlouhodobým soužitím člověka s přírodou. Základem ekomuzea je síť tradičních řemesel, nabízející pohled do fungujících řemeslných dílen a do historie tradičních řemesel regionu.

 

Borovanský Mlýn - Jižní Čechy - ilustrativní foto

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v penzionu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Penzion Borovanský mlýn

Trocnovská 112
Borovany
373 12

Telefon: +420 604 943 068, +420 387 981 504
E-mail: borovanskymlyn@seznam.cz

Zvětšit mapu

Mapa Už jste někdy bydleli v mlýně? Pokud ne, tak zamiřte do jihočeské Třeboně. Kousek odsud se můžete ubytovat ve zrekonstruovaném mlýně, kde pro vás mají přichystanou polopenzi a také whirlpool, ve kterém strávíte jednu hodinku. A vaše děti se zamilují do krásně vymalovaných pokojů!

Diskuze

V diskuzi se nachází 1 příspěvek. Chcete se o nabídce dozvědět více? Nebojte se nás zeptat.

Vstup do diskuze

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít