Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
4 druhy 100% přírodního bambuckého másla
Bambucík, Zinkáček s levandulí, Vanilkové pohlazení a Bambucká čokoláda… Ne, toto není začátek nějaké moderní pohádky, to jsou jména čtyř druhů bambuckého másla. To je známo především pro své blahodárné účinky na pokožku, takže se stane neopomenutelnou součástí vaší kosmetické výbavy.
od 69 Kč
původní cena
95 Kč
dosud zakoupeno
4 ×

00:00:00
  • Ušetříte 26 Kč
  • 100% šlehané bambucké máslo
  • 4 druhy
  • Vhodné pro všechny typy pleti
  • Hydratační a hojivé účinky na pleť
  • 1. varianta za 69 Kč: Bambucké máslo Bambucík (30 ml)
  • 2. varianta za 89 Kč: Bambucké máslo Zinkáček s levandulí (30 ml)
  • 3. varianta za 99 Kč: Bambucké máslo Bambucká čokoláda (50 ml)
  • 4. varianta za 129 Kč: Bambucké máslo Vanilkové pohlazení (100 ml)

Dodací lhůty

Zboží vám bude doručeno do 7 kalendářních dní od zaplacení objednávky.

Cena za dopravu

Poštovné činí 99 Kč a přičítá se k ceně zboží.

Bambucké máslo – přírodní ingredience, která po celém světě způsobila mnoho rozruchu, neboť výčet jeho blahodárných účinků na pleť se šplhá hodně vysoko. Jde totiž o přírodní produkt, který skvěle vyživuje pokožku a uzamyká v ní vlhkost, a proto je ideálním kosmetickým přípravkem pro všechny tipy pleti. Pokožka si díky němu zachová pružnost, jemnost a bude zdravá.

 

 

Základní surovina pochází z rovníkové Afriky a její výjimečné vlastnosti jsou známy už několik stovek let. Domorodé obyvatelstvo máslo vyrábí z plodů posvátného stromu s názvem máslovník, jemuž se mnohdy přezdívá „strom života“. Při přípravě těchto másel pouze přírodních certifikovaných suroviny bez přidaných látek.

 

 

Bambucík (30 ml)

Složení: 100% bambucké máslo šlehané (neobsahuje vodu a jiné přidané látky), silice jemný krém

Bambucík je ideální na promaštění suché pleti i na tělo, na vrásky, jizvičky, strie. V zimě chrání před nepříznivými vlivy počasí a v létě přijde vhod jeho přirozený ochranný SPF faktor a ostatní výživné látky.

 

 

Zinkáček s levandulí (30 ml)

Složení: bambucké máslo, kokosový olej, oxid zinečnatý, esenciální olej levandule, vanilková silice

Zinkáček využijete v případě, že vaši pleť trápí akné. Zinek totiž chrání, regeneruje a hojí pleť a je jedním z nejlepších bojovníků s akné, neboť umí napravit aktivitu mazových žláz. Použít jej můžete také na vyrážky, ekzém a jako ochranu před slunečními paprsky. Zinek je bezpečný a bývá také nepostradatelnou součástí dětských krémů.

 

 

Bambucká čokoláda (50 ml)

Složení: bambucké máslo, kokosový olej, kakaové máslo, mandlový olej, silice tmavá čokoláda

Pokud milujete čokoládu, vůně vás omámí tak, že budete mít chuť tento výrobek i sníst. Což je dobře, protože bychom se přece neměli mazat něčím, co bychom ani ústy nepozřeli. Jeho použití je stejné jako u Bambucíku. Tedy k ochraně pleti před nepříznivými vlivy zimního počasí, v létě pak zapůsobí jeho ochranný SPF faktor a jiné výživné látky.

 

 

Vanilkové pohlazení (100 ml)

Složení: bambucké máslo, kokosový olej, silice vanilkové mléko

Skvěle poslouží v těhotenství na promazávání rostoucího bříška a jako prevence proti striím. Také po koupeli jej lze využít místo tělového mléka. Rovněž promastí suchou pleť, vyživí ji a účinně působí na vrásky i jizvičky. Také ochrání před vlivy počasí v zimě i v létě.

 

Informace o dodavateli

Telefon: +420 777 282 119
E-mail: info@prirodna.cz

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze