500g hovězí tatarák s neomezenými topinkami v Praze
Něco se syrové nesmí jít v žádném případě, něco to však přímo vyžaduje. Hovězí tataráček je právě jedním z případů, kdy se syrové maso stane nepředstavitelnou pochoutkou. V restauraci Lokai – Koliba na pražském Chodově vám navíc k této delikatese dají také neomezené množství topinek a česneku!
349 Kč
původní cena
695 Kč
dosud zakoupeno
9 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 4 lidi.
Platnost voucheru:
do 31. 3. 2018
  • Ušetříte 346 Kč
  • Restaurace Lokai – Koliba v Praze
  • 500g tatarák
  • Neomezený počet topinek a česneku
  • Míchaný nebo nemíchaný
  • Krásný dřevěný interiér
  • 2 minuty od stanice metra C Roztyly

 Otevírací doba

Dle předchozí rezervace.

 Nekuřácký podnik

Restaurace Lokai – Koliba na pražském Chodově je vyhlášená svou vynikající českou a slovenskou kuchyní a krásným dřevěným interiérem. Pro vás se však tento podnik stane také místem zaslíbeným hovězímu tataráku, na který se sem budete rádi a často vracet.

 

500g hovězí tatarák s neomezenými topinkami v Praze

 

Restaurace je známá také svým otevřeným ohništěm, na kterém přímo před vašimi zraky zruční kuchaři připravují jejich delikatesy. Plody jejich práce však tentokrát nebudou pro vás.

 

500g hovězí tatarák s neomezenými topinkami v Praze

 

Vás přece na pečené maso neužije! Ne ne, vy tu jste totiž za něčím syrovým – za hovězím tataráčkem. Bude mít 500 gramů a jeho chuť vhodně doplní neomezený počet topinek a také česneku. Vybrat si pak můžete to, jestli si ho přejete míchaný nebo nemíchaný.

 

500g hovězí tatarák s neomezenými topinkami v Praze

 

Nutno se objednat předem na telefonním čísle + 420 774 215 957 nebo na e-mailu info@lokai.cz.

Kde voucher uplatnit?

Restaurace Lokai – Koliba

Gregorova 2298/8
Praha 11
148 00

Telefon: + 420 774 215 957
E-mail: info@lokai.cz

Zvětšit mapu

Mapa Něco se syrové nesmí jít v žádném případě, něco to však přímo vyžaduje. Hovězí tataráček je právě jedním z případů, kdy se syrové maso stane nepředstavitelnou pochoutkou. V restauraci Lokai – Koliba na pražském Chodově vám navíc k této delikatese dají také neomezené množství topinek a česneku!

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít