60minutová liftingová masáž obličeje v Praze
Začínáte brát nohy na ramena, když slyšíte o operačním zákroku známém jako lifting? Tak vězte, že slovo lifting má i zcela neoperační význam, a to ve spojení s masáží. Liftingová masáž obličeje působí na příčinu vrásek a zkusit ji můžete třeba v kosmetickém studiu Danica Jacinová v Praze.
349 Kč
původní cena
600 Kč
dosud zakoupeno
10 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 4 lidi.
Platnost voucheru:
do 31. 5. 2018
  • Ušetříte 251 Kč
  • Studio Danica Jacinová v Praze
  • Liftingová masáž obličeje
  • Délka procedury: 60 minut
  • Regenerační účinky, lepší vyživování pokožky
  • Bránění stárnutí pleti
  • Zlepšení psychického stavu

 Otevírací doba

Dle předchozího objednání.

Přečtěte si na blogu

Lifting obličeje je oblíben z důvodu regeneračních účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

 

60minutová liftingová masáž obličeje v Praze

 

Výraz obličeje znázorňuje, v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Liftingová masáž dokáže nejen krásně ovlivnit a zkrášlit pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. 

 

60minutová liftingová masáž obličeje v Praze

 

Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky metodou liftingu obličeje. Tato liftingová masáž obličeje pomáhá bránit stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.

 

60minutová liftingová masáž obličeje v Praze

 

Hned po prvním sezení budete mile překvapeni výsledkem, proto je lifting vhodný i před společenskou událostí, kde chcete vypadat svěže (svatba, ples, oslava….).

 

60minutová liftingová masáž obličeje v Praze

 

Nutno se objednat předem na telefonním čísle +420 721 464 597.

Kde voucher uplatnit?

Studio Danica Jacinová

Chodská 21
Praha 2
120 00

Telefon: +420 721 464 597
E-mail: danica.j101@gmail.com

Zvětšit mapu

Mapa Začínáte brát nohy na ramena, když slyšíte o operačním zákroku známém jako lifting? Tak vězte, že slovo lifting má i zcela neoperační význam, a to ve spojení s masáží. Liftingová masáž obličeje působí na příčinu vrásek a zkusit ji můžete třeba v kosmetickém studiu Danica Jacinová v Praze.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít