60minutová manikúra s gellakem v Ostravě
Nehty potřebují péči stejně tak, jako jakákoli jiná část těla. Moc dobře to ví i v ostravském Studiu Vanesa, kde vaše nehty můžou znovu získat krásný vzhled díky 60minutové manikúře s gellakem.
249 Kč
původní cena
350 Kč
dosud zakoupeno
7 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 2 lidi.
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
  • Ušetříte 101 Kč
  • Manikúra s gellakem
  • Studio Vanesa v Ostravě
  • Délka procedury: 60 minut

 Otevírací doba

Dle předchozího objednání.

Přečtěte si na blogu

„Nech ty nehty!“ Také jste to v mládí slýchávali od těch starších a zkušenějších? Pokud jste se nepoučili a vaše nehty potřebují tak trochu poupravit, zajděte si do ostravského Studia Vanesa. Během 60minutové manikúry s gellakem jim zase vrátíte sílu do života!

 

 

Při manikúře se nehty upraví do požadované délky tak, aby byly všechny stejně dlouhé a zároveň působily přirozeně, ale přitom krásně. Pro výraznější look vašich nehtů se dočkáte také aplikování gellaku.

 

 

Nutno se objednat předem na telefonním čísle +420 734 145 383.

Kde voucher uplatnit?

Studio Vanesa

Milana Fialy 3
Ostrava
702 00

Telefon: +420 734 145 383
E-mail: studiovanesa@email.cz

Zvětšit mapu

Mapa Nehty potřebují péči stejně tak, jako jakákoli jiná část těla. Moc dobře to ví i v ostravském Studiu Vanesa, kde vaše nehty můžou znovu získat krásný vzhled díky 60minutové manikúře s gellakem.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít