Bezvodné mytí exteriéru i interiéru auta v Praze
Nemáte na umývání auta čas nebo náladu? Nevadí, zkuste SG Cleaners, kde vás čeká bezvadné a navíc bezvodné mytí auta revoluční technologií, která ušetří až 200 l na 1 vozidlo. Mytí exteriéru a interiéru vozu tak probíhá ekologicky.
549 Kč
původní cena
798 Kč
buďte první
0 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 2 lidi.
Platnost voucheru:
do 31. 8. 2017
  • Ušetříte 249 Kč
  • Bezvodné mytí auta v Praze
  • SG Cleaners
  • Ekologické mytí vozu
  • Mytí exteriéru (karoserie, skla, zrcátka,…) i interiéru (luxování, oživení plastů, leštění zrcátek)
  • Biologicky odbouratelné přípravky Freedom
  • Příplatek za velké znečištění na místě 200 Kč

 Otevírací doba

Dle předchozí rezervace.

Vašemu autu se dostane péče, kterou si rozhodně zapamatuje – profesionální čištění interiéru (vyluxování, oživení plastů, leštění zrcátek) a také exteriéru (umytí karoserie, skel, zrcátek, oživení pneumatik a vyleštění disků).

 

 

Revoluční technologie pomocí bezvodného mytí u SG Cleaners bude pro vaše auto naprostou pohádkou. Navíc tato metoda ušetří až 200 l na 1 vozidlo, přičemž 200 l je průměrná spotřeba, když jedete do automatické mycí linky.

 

 

SG Cleaners poskytuje ojedinělý servis v péči o automobil. Kvalitní mycí služby vyhledávají jak individuální klienti, tak firmy s velkým vozovým parkem. SG Cleaners používá výhradně přípravky značky Freedom z USA, jež jsou biologicky odbouratelné, a proto se řadí do kategorie zelených výrobků.

 

 

Máte také možnost nechat umýt vůz v automatické myčce (velké znečištění vozu). Za více znečištěná auta (bahno, písek v interiéru či větší množství psích chlupů atd.) se hradí příplatek na místě 200 Kč.

 

Jak voucher uplatnit?

  1. Zakupte voucher v horní části stránky.
  2. Poté voucher uplatněte přes tel. číslo: +420 605 526 956 nebo e-mail: info@sgcleaners.cz. Při rezervaci termínu uveďte kód voucheru.
  3. Objednávejte se Po–Pá od 10:00 do 16:00.

Kde voucher uplatnit?

SG Cleaners

Wilsonova 301/10
Praha 2 – Nové Město
120 00

Telefon: +420 605 526 956
E-mail: info@sgcleaners.cz

Zvětšit mapu

Mapa Nemáte na umývání auta čas nebo náladu? Nevadí, zkuste SG Cleaners, kde vás čeká bezvadné a navíc bezvodné mytí auta revoluční technologií, která ušetří až 200 l na 1 vozidlo. Mytí exteriéru a interiéru vozu tak probíhá ekologicky.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít