Otestováno: 3hodinová vyhlídková plavba s rautem a živou hudbou

10.05.2017  | Otestováno

Tentokrát se kolega fotograf Martin vydal omrknout historické památky, které českou metropoli proslavily na celém světě. Místo do ulic Prahy, které se hemží turisty, se ale vydal na vyhlídkovou plavbu lodí po Vltavě. A co všechno viděl se dozvíte z jeho řádků :-).

Spolu s ostatními výletníky jsem na palubu lodi nastoupil na Dvořákově nábřeží u Štefánikova mostu. Tady mě hned po příchodu přivítali panáčkem Becherovky.

Vybral jsem si tříhodinovou plavbu a po celou dobu bylo opravdu na co koukat. Večer po západu slunce byly všechny památky pěkně nasvícené a kolem nich blýskaly blesky fotoaparátů. Kromě Pražského hradu, Karlova mostu a dalších starobylých pražských památek jsem mohl pěkně zblízka omrknout i smíchovskou plavební komoru, která patří k nejstarším zdymadlům v Praze.

Svačinu jsem si brát ani nemusel. Na palubě lodi jsem hlad zahnal na rautu, který je po celou dobu k dispozici. Vybrat jsem si tu mohl studená i teplá jídla.

Atmosféru na palubě zpříjemňovala živá kapela a na programu byl jeden český šlágr za druhým. Nedalo mi to a tu a tam jsem si podupával do rytmu.

Zážitek to byl parádní a měl jsem i štěstí, že mi vyšlo i počasí. Právě na tom totiž, bohužel, na vyhlídkové plavbě záleží nejvíce. Plavba se opravdu vydařila a byl jsem spokojen.

Tak, zažijte i vy příjemné chvíle se vším všudy a vydejte se ohlédnout si krásu Prahy :-). Určitě zakotvíte svým pohledem na mnoha místech této krásky na Vltavě.


pepa.czTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím