Otestováno: Hotel Krakonoš

15.10.2015  | Otestováno

Mariánské Lázně patří mezi jedno z nejkrásnějších lázeňských měst v Česku. Naleznete zde lázeňskou architekturu z konce 19. století a stovku minerálních pramenů.

Jeden svůj vlastní minerální pramen má i hotel Krakonoš, do kterého jsem minulý týden vyrazila se svou přítelkyní. Byly jsme tak překvapené, že jsem se rozhodla napsat recenzi.

Hotel se nachází na vrchu nad městem a dostanete se k němu lanovkou, což je tedy parádní zážitek hned na začátku.  Z venku hotel působí velmi hezky a stejně tak následně interiér, pokoje jsou prostorné a čisté. Personál byl velmi příjemný. V balíčku je celá řada slev na procedury a na výlety do města, které jsme obdržely na recepci. Dokonce jsem se setkala i s paní ředitelkou, na které bylo vidět, že si svých hostů opravdu váží.

Všechny procedury byly báječné a sestřičky se o nás moc krásně postaraly. Bazén byl vyhřívaný a s výhledem ven do krajiny, což navodilo poklidnou a příjemnou atmosféru. Solná jeskyně byla uvolňující a mimo budovu, aby hosté využili klidu a odpočinuli si. Hotel dále nabízí velké množství zábalů a masáží, které mohu jedině doporučit.

Před hotelem jsou vyřezávané pohádkové postavičky a Krakonoš, kterého musíte třikrát oběhnout a pohladit jeho hůl pro štěstí. Hned pod hotelem je muzeum miniatur, které nabízí všechny zajímavé památky České republiky na jednom místě.

U večeře jsme měli možnost popovídat si s jinými hotelovými hosty a všichni jsme byli velmi spokojeni jak s ubytováním, tak s procedurami a polohou hotelu.

Hotel rozhodně doporučuji.

NA NABÍDKU POKRAČUJTE ZDE

Za pepa.cz

NikolaTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím