Otestováno: Hotel Lions Nesuchyně

02.09.2016  | Otestováno

ZOBRAZIT NABÍDKU HOTEL LIONS

Náš dlouhodobý partner hotel Lions nám nabídnul, že v jeho resortu můžete uspořádat firemní teambuilding. Brali jsme to jako skvělou příležitost, jak vyzkoušet tolik oblíbenou nabídku u našich zákazníků na vlastní kůži.

Nabídka je opravdu u našich zákazníků velmi oblíbená a každý rok se velmi dobře prodává. Nicméně, sem tam se nějaký nespokojený zákazník najde. Byli jsme tedy napjati, jak tento pobyt dopadne.

Zároveň jsme se hrozně těšili, protože je tam spoustu možností, jak trávit volný čas.

Komunikace s personálem byla naprosto perfektní. Ubytováni jsme byli v druhé části resortu u minigolfového hřiště. Pokoje byly velmi hezké. Když jsme vyšli z pokoje, tak jsme byli hned venku. To se nám líbilo. Taková příjemná forma ubytování. Když máte hezké počasí, můžete sedět venku a nahřívat se na sluníčku, přitom vám přes okno manželka podává občerstvení. :)

Pobyt jsme měli domluvený na dva dny, pokud by se tam ale někomu zalíbilo, mohl zůstat tři dny.

Na pátek jsme měli zorganizované aktivity, kvůli kterým jsme nemuseli opustit areál. Hráli jsme beach volejbal, petanque, badminton, squash, ping pong a během toho jsme měli celou dobu nepřetržitý přísun potřebných tekutin. Nakonec zvítězil ten nejlepší. :)

Večeři jsme měli tříchodovou a jako hlavní chod jsme mohli zvolit ze dvou variant. Skvělé bylo, že hlavní chod byl podáván formou švédského stolu, takže si mohl každý nandat, kolik chtěl.

Po večeři jsme měli volnou zábavu a opět jsme měli mnoho možností, co podniknout. Někdo šel na minigolf, někdo si zahrál bowling nebo fotbálek a někdo relaxoval ve wellness. Následně jsme se mohli zúčastnit menší soukromé diskotéky, která pro nás byla připravená v salónku.

Ráno, ti svěžejší z nás, vyrazili na snídani, která rozhodně bodla :). K dispozici jsme měli vajíčka, párečky, obložený talíř s uzeninami a sýry a spoustu dalšího, na co si vzpomenete.

Bylo to všechno opravdu parádní a moc se nám tam líbilo. V sobotu jsme byli dokonce svědky svatby, která je pro podobné prostředí jako dělaná.

Většina z nás jela v sobotu domů za rodinami, ale našli se i takoví nadšenci, kteří zůstali do neděle. :)

Slyšela jsem, že jsme rozhodně nebyli výjimkou, kdo zde trávil teambuilding. Tak pokud máte možnost vyrazit někam společně s firmou, tak určitě doporučujeme :).

Tak doufám, že si pobyt v hotelu Lions užijete minimálně stejně jako my. Už se těším na vaše komentáře a fotky, které můžete posílat na e-mail: dovolena@pepa.cz. Dostanete za to 50 kreditů na váš nákup.

ZOBRAZIT NABÍDKU HOTEL LIONS

Za tým Pepa.cz

KarolínaTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.