Otestováno: Nebeský let v simulátoru Boeingu 737

20.01.2017  | Otestováno

Kolegové neodolali a museli tento letecký simulátor prostě vyzkoušet :-). Pak se mi svěřili se svými zkušenostmi, abych vám tento zážitek mohl lépe zprostředkovat. No, a zde jsou, představuji vám tedy let na simulátoru Boeingu 737 s instruktorem slovy kolegyně Martiny. Hodně vám napoví i následující krátké video:

Na „palubě“ nás přivítaly krásné a milé letušky, které nám nabídly rovnou i něco malého na občerstvení, a překvapilo nás příjemné, velmi autentické prostředí. Cítili jsme se zde prostě fajn :-).

Samotnému „letu“ předchází předletová příprava, tedy taková instruktáž, abyste věděli, co máte dělat, co vás čeká, abyste se orientovali v tom množství tlačítek a tak. Moc jsme obdivovali znalosti pilotů, kteří si nás „vzali do parády“.

Seznámili jsme se i s celým prostředím i personálem. Bylo opravdu vidět, že to jsou velcí profesionálové! Samotný let byl opravdu tak reálný, hlavně vzlétnutí.

Domluva se všemi byla naprosto pohodová, rychlá a vstřícná. Navíc je sem skvělá dostupnost, je to přímo v centru Prahy na Malé Straně. Na místě se navíc můžete osvěžit v baru, kde mají alko i nealko nápoje. Vše za přijatelné ceny. Samozřejmostí je i WC. Ještě mi utkvělo v hlavě, že to tam krásně vonělo :-).

Let na simulátoru určitě doporučujeme, na výběr máte plno možností, jdou zde nasimulovat různé povětrnostní podmínky, noc, či nouzové přistání. To byste nevěřili, co všechno je možné :-). Hlavní je, abyste si udělali rezervaci předem!

Tak co říkáte? Možná, že se nedá na 100 % zprostředkovat to nadšení a ten adrenalin, který vám v žilách začne kolovat, proto zkuste let na vlastní kůži a napište nám o tom na e-mail podpora@pepa.cz. Jsme moc zvědaví, jestli budete mít také takový zážitek.

Vzhůru do oblak!

pepa.czTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím