Celodenní zájezd pro 1 do akvária Tropicarium v Budapešti
Aligátoři, želvy, exotičtí ptáci a deštný prales – u takového programu zájezdu byste nejspíše očekávali, že se pojede někam hodně, hodně daleko. Že v Evropě přeci něco takového nenajdete. A už vůbec ne někde blízko, jako třeba v Maďarsku. Nebo ano? Tak si zajeďte do Budapešti a uvidíte sami!
779 Kč
původní cena
1 200 Kč
dosud zakoupeno
52 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 4 lidi.
Platnost voucheru:
11. 8. 2018
 • Ušetříte 421 Kč
 • Celodenní zájezd pro 1 do Budapešti v Maďarsku
 • Návštěva Tropicaria
 • Největší akvárium ve střední Evropě
 • Aligátoři, piraně, exotičtí ptáci
 • Návštěva Budínského vršku (památka UNESCO)
 • Termín zájezdu: 11. 8. 2018
 • Zájezd pořádá CA Vestour

Důležité dokumenty

 • Před podpisem smlouvy o zájezdu je možno provést storno přes zákaznickou podporu a to do 30 dnů od vytvoření objednávky na slevovém portálu Pepa.cz.
 • Po podepsání smlouvy o zájezdu se stáváte zákazníkem CK nebo CA a vše se řídí VOP dané CK nebo CA.
 • Před případnými nepříjemnostmi vás, klienty CK, chrání pojištění proti úpadku, které patří mezi povinné dokumenty CK.

Budapešť je nepochybně jednou z perel střední a východní Evropy. Ochutnat tam můžete spoustu dobrého jídla i pití a také si prohlédnete skvostné architektonické památky. A asi byste nečekali, že v Budapešti potkáte také deštný prales s aligátory, ovšem právě výlet do tropů bude hlavním programem vašeho celodenního zájezdu.

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Program:

Odjezd v ranních hodinách. Příjezd do Budapešti v dopoledních hodinách. Následovat bude prohlídka Tropicaria, největšího akvária ve střední Evropě (rozloha 3 000 m2). Tropicarium určitě okouzlí nejen vaše ratolesti, ale i dospělé. Celkem 8 stálých výstav láká na exotické ptáky, tamaríny, aligátory, želvy a všechny ryby světa. Při pohledu z mostu uvidíte, jak pod vámi plují aligátoři.

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Mezi dětskými návštěvníky je oblíbený aligátor z Mississippi, který většinou loví ptáky a ryby. V obrovském akváriu plují žraloci a rejnoci, které si na závěr můžete také pohladit. Obrovským zážitkem je také ukázka krmení piraní.

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Kromě živočichů žijících ve vodních hlubinách zde můžete obdivovat kousek deštného pralesa, ve kterém dokonce v pravidelných intervalech zahřmí a spustí se déšť s hromy a blesky, což vyvolává atmosféru skutečného pralesa.

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Po návštěvě Tropicaria bude následovat návštěva Budínského vršku, který je zapsán na Seznamu kulturního dědictví UNESCO – nachází se zde Královský hrad, Rybářská bašta a Matyášův chrám. V cca 18:00 odjezd domů. Návrat ve večerních hodinách.

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Odjezdová místa: Prostějov (autobusová zastávka U Nemocnice v 05:00), Mostkovice, Plumlov, Vícov, Stínava, Malé Hradisko, Protivanov, Buková, Benešov u Boskovic, Okrouhlá, Vratíkov, Hrádkov, Boskovice, Lhota Rapotina, Doubravice nad Svitavou, Rájec – Jestřebí, Blansko, Lipůvka, Brno (nebo kdekoliv na trase).

 

Cena zahrnuje:

 • autobusovou dopravu
 • služby průvodce

 

Cena nezahrnuje:

 • zlevněné skupinové vstupné Tropicarium za 2 100 HUF/dospělá osoba (1 Kč = 12 HUF, cca 170 Kč)
 • děti a senioři za 1 600 HUF (cca 130 Kč)

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

 • Veškeré reklamace musí být řešeny bezodkladně s průvodcem na místě.
 • Každá osoba musí mít zakoupený svůj vlastní voucher.
Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Poté voucher uplatněte u CA na e-mailu: info.vestour@gmail.com, tel. čísle +420 724 893 691 či přes rezervační formulář: https://goo.gl/HbXirW. Při rezervaci uveďte své kontaktní údaje a kód voucheru (v rezervačním formuláři do poznámky).
 3. Odesláním závazné objednávky zájezdu spolu s vouchery se klient řídí VOP Cestovní agentury Vestour.

Kde voucher uplatnit?

Cestovní agentura Vestour

Okrouhlá 153
Boskovice
680 01

Telefon: +420 724 893 691
E-mail: info.vestour@gmail.com

Zvětšit mapu

Mapa Aligátoři, želvy, exotičtí ptáci a deštný prales – u takového programu zájezdu byste nejspíše očekávali, že se pojede někam hodně, hodně daleko. Že v Evropě přeci něco takového nenajdete. A už vůbec ne někde blízko, jako třeba v Maďarsku. Nebo ano? Tak si zajeďte do Budapešti a uvidíte sami!

Diskuze

V diskuzi se nachází 4 příspěvky. Chcete se o nabídce dozvědět více? Nebojte se nás zeptat.

Vstup do diskuze

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít